Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Pekao kusi Kontem Oszczędnościowym. Bank oferuje na nim 8 proc. nowym i obecnym klientom

Specjalna oferta jest dostępna do 15 marca i dotyczy kwoty do 200 tys. zł

Pekao zachęca nowych i obecnych klientów do skorzystania z konta oszczędnościowego, którego promocyjne oprocentowanie wynosi 8 proc. w skali roku przez sześć miesięcy (183 dni). Dotyczy to kwoty maksymalnie 200 tys. zł. Ze specjalnej oferty można skorzystać (tylko raz) do 15 marca br.

Przeczytajcie także: Kaufland wycofuje się ze współpracy z Payback

Bank wyjaśnia w regulaminie akcji, że mogą wziąć w niej udział osoby pełnoletnie, które od 1 października 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku nie posiadały rachunku w tej instytucji, ale też klienci, którzy we wspomnianym okresie posiadali konto, ale z niskimi miesięcznymi saldami (do 2 tys. zł). Osoby te powinny zawrzeć z bankiem umowę na Konto Oszczędnościowe. Można to zrobić w oddziałach Pekao lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej (Pekao24 lub PeoPay).

Do 15 marca trwa też promocja, w której można zdobyć do 200 zł za założenie w Pekao Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium na selfie. Aby otrzymać te środki, klient powinien też spełnić kilka dodatkowych warunków. Założenie konta oznacza bonus wynoszący 50 zł, reszta pieniędzy podzielona jest na transze.

Przeczytajcie także: VeloBank w poniedziałek uruchomi nowy serwis transakcyjny

Pierwszą część klient otrzyma, jeśli w miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu przystąpienia do promocji wykona minimum pięć transakcji bezgotówkowych oraz zaloguje się przynajmniej raz w aplikacji PeoPay. Kolejne 50 zł można otrzymać za spełnienie tych warunków w drugim i trzecim miesiącu po założeniu konta.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies