Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut Sklepy. Do 3 proc. natychmiastowego moneybacku w każdym planie za zakupy rozpoczęte w aplikacji

Warunkiem przyznania moneybacku jest rozpoczęcie zakupów w aplikacji Revoluta oraz zapłacenie kartą fintechu

Revolut udostępnia polskim klientom nową funkcję w swojej aplikacji: Sklepy (Shops). Dzięki niej można zyskać dodatkowy moneyback, kupując produkty wybranych marek. Z usługi mogą korzystać wszyscy użytkownicy Revoluta, niezależnie od wybranego przez siebie planu subskrypcji.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadzi wspólne konta

Jak to działa? Aby rozpocząć zakupy, należy przejść w aplikacji Revoluta do sekcji Centrum (Hub) i wybrać kafelek Sklepy (Shops). Wyświetli się lista marek i sklepów, w których przysługuje moneyback. Po kliknięciu w kafelek wybranego producenta/sprzedawcy zostaniecie przekierowani do jego sklepu. Od zakupów, które tam zrobicie, naliczy Wam się zwrot do 3 proc. wartości zamówienia, który od razu trafi na Wasze konto.

Warunkiem przyznania moneybacku jest rozpoczęcie zakupów w aplikacji Revoluta oraz zapłacenie kartą fintechu. Zwrot przysługuje również za produkty objęte innymi promocjami, powiększa więc oszczędności osiągnięte dzięki kodom rabatowym, obniżkom czy wyprzedażom.

Przeczytajcie także: Curve zamyka program Rewards

Lista marek ma być stale aktualizowana. Obecnie w ramach Revolut Sklepy można kupić produkty z takich kategorii jak elektronika (Samsung, Acer, Logitech), zabawki (5.10.15 kids, Disney), moda (Stradivarius, Swarovski), kosmetyki (Tołpa, Sephora), sport i zdrowie (Nike, Decathlon) czy podróże (Rentalcars, LOT).

W pierwszej kolejności usługa została wprowadzona w Irlandii, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl w październiku zeszłego roku. Teraz jest udostępniana użytkownikom w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rumunii, Portugalii i Szwecji.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies