Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut uruchamia usługę Shops, czyli moneyback wynoszący 3 proc. Na razie tylko w Irlandii

Nowe rozwiązanie działa bezpośrednio w aplikacji Revoluta i pozwala robić zakupy u partnerów fintechu

Revolut uruchomił nową usługę: Shops. Na razie działa ona wyłącznie na rynku irlandzkim, na którym z oferty fintechu korzystają dwa mln osób. Rozwiązanie Shops, jak sama nazwa wskazuje, jest związane z zakupami i zapewnia klientom moneyback, czyli zwrot części wydanych środków. W tym przypadku wynosi on 3 proc.

Przeczytajcie także: Wystartował Club mPay

Fintech kolejny raz udowadnia, że chce stworzyć tzw. superaplikację, czyli narzędzie oferujące bardzo wiele funkcji. Tym razem firma rozwija oprogramowanie w zakresie handlu internetowego. W apce irlandzki klient znajdzie ponad tysiąc marek, których produkty może przeglądać i kupować. To zarówno lokalne brandy, jak i te rozpoznawalne globalnie: Nike, Adidas, Amazon, Ikea czy TK Maxx.

Jeżeli klient rozpocznie zakupy u tych partnerów w aplikacji Revoluta i zapłaci za nie kartą fintechu, może liczyć na 3 proc. moneybacku. Ten ostatni jest automatycznie przyznawany podczas finalizacji transakcji, a pieniądze szybko trafiają do klienta. Co ciekawe, ta oferta obowiązuje także wtedy, gdy kupowany jest produkt objęty np. promocją czy kuponami rabatowymi.

Przeczytajcie także: Apple wprowadza konto oszczędnościowe

Na początku października mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że wszyscy zainteresowani klienci mogą już aktywować usługę Pay Later. To rozwiązanie na kształt odroczonych płatności, ale nie jest ono dla klienta bezkosztowe. Wydatek rozkładany jest na trzy raty, pierwszą należy opłacić z góry, a dwie kolejne w drugim i trzecim miesiącu, wraz z opłatą w wysokości 2,99 proc. Limit zakupowy wynosi 5 tys. zł.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies