Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zapraszamy na kolejne spotkanie Cashless Breakfast. Będzie mu towarzyszyć prezentacja raportu o insurtechach

Redakcja cashless.pl przygotowała drugą edycję raportu "Insurtechy w Polsce"

Najbliższe, marcowe spotkanie z cyklu Cashless Breakfast będzie poświęcone polskiej scenie insurtechowej. Redakcja cashless.pl zaprezentuje bowiem nową edycję raportu "Insurtechy w Polsce", który jest jedynym takim opracowaniem zbierającym w jednym miejscu informacje o polskich startupach ubezpieczeniowych, porównywarkach ubezpieczeń i projektach technologicznych prowadzonych przez zakłady ubezpieczeń.

Przeczytajcie także: Ubezpieczyciele z apetytem na embedded insurance

W tegorocznej edycji znajdą się opisy jeszcze większej liczby młodych podmiotów, a także bardziej szczegółowe informacje dotyczące ich modelu działania. Insurtechy, które opisywaliśmy już na łamach pierwszej eydcji raportu z 2021 r., zapytaliśmy o ich dokonania z minionego roku – sukcesy, wdrożenia, nowe usługi. Z kolei prezentacja nowo dodanych podmiotów będzie z pewnością interesująca dla wszystkich śledzących branżowe startupy i – być może – szukających wśród nich perełki, która "zatrzęsie" ubezpieczeniami.

Przeczytajcie także: Polski startup ubezpieczeniowy szykuje się ekspansji w Tajlandii i Chile

Prezentacji raportu towarzyszyć będzie dyskusja ekspertów, którzy zastanowią się nad tym, na jakim etapie rozwoju znajduje się polski insurtech. Jaka jest specyfika polskich startupów, czym się zajmują, jak funkcjonują, jak finansują swoją działalność – i w związku z tym, czego potrzeba, by ta branża bardziej rozkwitła.

Spotkanie z cyklu Cashless Breakfast, poświęcone tematowi insurtech, będzie okazją do swobodnej wymiany myśli między młodymi przedsiębiorcami a przedstawicielami zakładów ubezpieczeń oraz ekspertami z innych sektorów branży finansowej.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies