Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
VeloBank na 27 lutego zapowiedział udostępnienie nowego serwisu transakcyjnego. Aplikacja kolejnej generacji ma być za miesiąc

Przedstawiciele VeloBanku deklarują też rychłe wdrożenie nowych produktów, w tym platformy dla klientów poszukujących rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii

Klienci VeloBanku otrzymali informację o nowej stronie logowania do serwisu transakcyjnego. Nowa witryna wyświetli się już 27 lutego 2023 r. Ale biuro prasowe instytucji informuje, że to nie jedyne zmiany, jakie przygotował bank. Deklaruje, że w najbliższy poniedziałek klienci będą mogli zobaczyć też nowy internetowy serwis transakcyjny, który przygotowywano od wielu miesięcy.

Przeczytajcie także: VeloBank pomoże opłacić za rachunki za gaz

Przypomnę, że jego wdrożenie zapowiedziano przed rokiem, gdy VeloBank działał jeszcze pod marką Getin. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Getin wdroży nowy serwis transakcyjny. Zmieni się jego grafika i pojawią się nowe funkcje. Wprowadzenie nowej bankowości internetowej poprzedzone będzie przerwą techniczną, zapowiedzianą na noc z najbliższej soboty na niedzielę.

VeloBank pracuje także nad aplikacją mobilną kolejnej generacji. Na razie nie jest znana konkretna data udostępnienia jej klientom. Natomiast prezes VeloBanku Adam Marciniak w opublikowanej wczoraj rozmowie z Pulsem Biznesu powiedział, że wydarzy się to prawdopodobnie na przełomie I i II kwartału bieżącego roku.

Przeczytajcie także: VeloBank odświeża bankowość internetową

Co ciekawe w tej samej rozmowie z gazetą Marciniak powiedział o planach wprowadzenia do oferty VeloBanku nowych produktów, przygotowywanych wspólnie z zewnętrznymi partnerami. Mowa przede wszystkim o platformie przeznaczonej dla klientów prowadzących tzw. transformację energetyczną. Nie wyjaśnił dokładnie, co to znaczy. Natomiast nieoficjalnie dowiedziałem się, że ma to być swego rodzaju marketplace dla osób np. szukających rozwiązań z zakresu fotowoltaiki. Klienci na platformie oferowanej przez Velo będą mieli do wyboru kilku dostawców. Domyślam się, że decydując się na któregoś z nich, będą mogli skorzystać dodatkowo z oferty kredytowej.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies