Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Garmin wprowadził do oferty hybrydę. Model vívomove Trend to analogowy zegarek z płatnościami zbliżeniowymi

Czasomierz dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i kosztuje ok. 1550 zł

Garmin poszerzył swoją ofertę o vívomove Trend – hybrydowy zegarek łączący w sobie wygląd analogowego czasomierza z funkcjami smart. W gronie tych ostatnich wymienić można Garmin Pay, czyli płatności bezstykowe – dzięki nim użytkownik może płacić w punktach handlowo-usługowych bez potrzeby wyciągania karty czy telefonu.

Przeczytajcie także: Alior Pay z pierwszym milionem

Zegarek wykonano m.in. z tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym oraz stali nierdzewnej. Koperta o wymiarach 40,4x40,4x11,9 mm mieści w sobie nie tylko wyświetlacz, ale też fizyczne wskazówki. Ekran pozostaje ukryty, odsłania go dotknięcie, a towarzyszy temu rozsunięcie wskazówek. Producent zapewnia, że bateria gwarantuje urządzeniu do pięciu dni pracy na jednym ładowaniu. Jeśli wyłączone zostaną funkcje smart, będzie to sześć dni pracy.

Czasomierz wyposażono w czujniki ułatwiające pomiar parametrów istotnych, gdy mowa o zdrowiu czy aktywności fizycznej. Umożliwiają one mierzenie tętna, monitorowanie snu i oddechu, poziom natlenienia krwi, nawodnienia czy stresu. Zegarek umożliwia też obserwację poziomu energii organizmu i wskazuje, kiedy ciało jest gotowe do treningu. Sprzęt pozwala również monitorować cykl menstruacyjny.

Przeczytajcie także: Comperia nawiązuje współpracę z PSP

Twórcy nie zapomnieli o funkcjach sportowych, dzięki czemu sprzęt przyda się podczas biegów i spacerów, ale też jazdy na rowerze, pływania, wizyty na siłowni czy w klubie fitness. Hybrydowy zegarek umożliwia też odbieranie wiadomości czy sterowanie muzyką po sparowaniu ze smartfonem – zarówno tym współpracującym z Androidem, jak i iPhonem. Garmin vívomove Trend dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i kosztuje niemal 330 euro (ok. 1550 zł).

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies