Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Joanna Seklecka przewodniczącą prezydium Komitetu Agentów Rozliczeniowych na kolejną kadencję

Od 2017 roku menedżerka jest też prezeską eService

Joanna Seklecka, stojąca u sterów eService, drugi raz z rzędu została przewodniczącą prezydium Komitetu Agentów Rozliczeniowych. Wybór odbył się w drodze głosowania, w jego wyniku funkcję wiceprzewodniczących objęli Piotr Majer (Elavon) oraz Grzegorz Mierzwiński (Polskie ePłatności). W skład prezydium weszli też Sylwia Kowalczyk i Bartłomiej Nocoń, reprezentujący Związek Banków Polskich.

Przeczytajcie także: Aplikacja mobilna mTAX FREE PL jest już dostępna

Pierwsza kadencja Joanny Sekleckiej jako przewodniczącej prezydium KAR rozpoczęła się 22 stycznia 2020 roku. W ciągu tych trzech lat organziacja była zaangażowana m.in. w podwyższenie limitu transakcji zbliżeniowych bez PIN – odbyło się to w trybie ekspresowym, na co wpływ miała pandemia. KAR uczestniczył także w rozmowach na temat zmiany terminu i zasad obowiązkowej integracji terminali płatniczych z kasami fiskalnymi online.

Komitet Agentów Rozliczeniowych to ciało konsultacyjno-doradcze Związku Banków Polskich. Do jego głównych zadań należą tworzenie i promowanie standardów w zakresie transakcji płatniczych realizowanych za pomocą terminali POS, jak również wspieranie inicjatyw przyczyniających się do stabilnego i bezpiecznego dla klientów rozwoju rynku płatności kartowych. W skład Komitetu wchodzą najwięksi polscy agenci rozliczeniowi.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wprowadza nowości w pożyczkach wielowalutowych

Joanna Seklecka to absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, menedżerka ukończyła też m.in. Stanford Executive Program. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branżach gier komputerowych, audytu i doradztwa. Z eService związała się w 2004 roku jako dyrektorka Departamentu finansów i księgowości. W 2017 roku Joannę Seklecką powołano na stanowisko prezeski eService, w ramach którego odpowiada za rozwój całej grupy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Warto przypomnieć, że Joanna Seklecka dwukrotnie zajęła pierwsze miejsce w rankingu najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej, organizowanym przez cashless.pl.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies