Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz wprowadza nowości w pożyczkach wielowalutowych: spłaty w 12 ratach i wyższy limit

Dotychczas pożyczkę wielowalutową od fintechu należało spłacić w ciągu 30 dni, a maksymalna przyznana kwota wynosiła 3 tys. zł lub równowartość w innej walucie

Cinkciarz rozszerzył swoją ofertę pożyczek wielowalutowych. Przede wszystkim podniesiona została maksymalna kwota, o którą klienci mogą się ubiegać. Teraz jest to 5 tys. zł lub równowartość w euro, dolarach, funtach i frankach. Wcześniej limit ten przy pierwszej pożyczce wynosił 3 tys. zł (lub równowartość w innej walucie).

Przeczytajcie także: Czy fintechy nie są już atrakcyjne dla inwestorów?

Inną zmianą jest możliwość rozłożenia zobowiązania na 12 rat. Dotychczas środki pożyczone od Cinkciarza trzeba było zwrócić w ciągu 30 dni. Wniosek o pożyczkę składa się całkowicie online – należy wypełnić formularz na stronie cinkciarz.pl, gdzie określa się swoje oczekiwania względem kwoty, waluty i okresu spłaty. Pożyczkę można wypłacić na rachunek bankowy lub bezpośrednio na swoją kartę wielowalutową wydaną przez fintech. Ta druga opcja gwarantuje szybszą wypłatę oraz niższe prowizje, a także możliwość automatycznego ściągania środków na spłatę z rachunku karty w ustalonych terminach. Jeśli klient nie posiada karty Cinkciarza, może w trakcie składania wniosku o pożyczkę zamówić jej wirtualną wersję.

Przeczytajcie także: Powstaje Blik Euro

Wielowalutowe pożyczki internetowe pojawiły się w ogólnodostępnej ofercie polskiego fintechu w grudniu 2020 r., a wcześniej przez dłuższy czas prowadzono testy tego rozwiązania w ramach ograniczonego grona klientów. Usługę wielowalutowych pożyczek świadczy spółka z grupy Cinkciarza, czyli Currency Lending.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies