Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Revolut obniża moneyback dla klientów z kontem Pro. Teraz w Standardzie proponuje 0,4 proc.

Wcześniejszy jednoprocentowy zwrot kwoty płatności miał zachęcać klientów Revoluta do zakładania kont firmowych i używania dodatkowej karty

"Informujemy, że 25 marca 2023 roku zmieni się system przyznawania cashbacku za wydatki kartą Pro" – taką informację otrzymują właśnie klienci Revoluta na swoje skrzynki mailowe. Brytyjski fintechowy bank obniża moneyback (to prawidłowa nazwa usługi) z dotychczasowego 1 proc. do 0,4 proc. w przypadku właścicieli kont Standard i Plus, do 0,6 proc. dla korzystających z planu Premium oraz do 0,8 proc. dla płacących za najdroższą w tej chwili wersję usług Metal.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadzi nowy plan taryfowy

Revolut zaoferował 1 proc. moneyback we wrześniu 2022 r., ale wyłącznie klientom, którzy otworzyli konto Pro dla firm i zamówili dodatkową kartę (wystarczyła wirtualna). Nowa usługa przeznaczona jest dla samozatrudnionych, freelancerów, programistów, osób prowadzących działalność gospodarczą itp.

Przeczytajcie także: Nest Bank z nową usługą dla firm

Od początku wiele wskazywało na to, że tak wysoki zwrot części płatności kartą nie zostanie przyznany klientom na długo. Wszak w najdroższym i najbardziej ekskluzywnym planie Metal, płacący kartą mogą liczyć na zaledwie 0,1 proc. moneyback. Revolut nie jest zresztą pierwszym i ostatnim bankiem, który kusi korzystnymi warunkami, by po kilku miesiącach je zmieniać. Pozostaje pytanie, jaka część właścicieli kont Pro nadal będzie z nich korzystać.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies