Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ostatni dzień głosowania na Cashless Pay. Produkt Volkswagen Banku ósmym kandydatem do tytułu Najciekawsza karta roku

Na głosy czytelników w plebiscycie Cashless Pay 2022 czekamy dziś do godz. 14

Cashless Pay 2022 to trzecia edycja plebiscytu, w którym czytelnicy wyłaniają najciekawsze rozwiązania płatnicze pojawiające się na rynku w minionym roku. Karta Volkswagen Banku z wizerunkiem Porsche Taycan jest jedną z ośmiu kandydatek do tytułu Najciekawszej karty roku 2022. Auto znalazło się na karcie nie przez przypadek. Jest to bowiem pierwszy w ofercie niemieckiego producenta seryjny samochód z napędem w 100 proc. elektrycznym.

Przeczytajcie także: Nowa ciekawa karta od VW Banku

Kartę z nową grafiką zamawiać mogą klienci Volkswagen Banku, którzy posiadają konto osobiste w pakiecie złotym z kartą Visa Gold lub konto firmowe z kartą Visa Business. Dla klientów indywidualnych karta jest bezwarunkowo bezpłatna, a wśród jej zalet znaleźć można np. przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju oraz Europie, a także szeroki zakres ubezpieczenia (m.in. ochrona karty, przedłużona gwarancja, assistance medyczne).

Karta z wizerunkiem Porsche Taycan o tytuł Najciekawszej karty roku 2022 konkuruje z: pierwszą w historii banku BPS kartą pionową, ING Kartą dla graczy, mBank Pol’and’Rock, Pekao Unique, Provi Smart, Revolut kartą chromatyczną i kartą dla dzieci od SGB.

Najciekawsza karta płatnicza roku to jedna z dwóch kategorii w tegorocznym plebiscycie Cashless Pay. Druga to Najciekawszy projekt płatniczy. Do tego tytułu kandydują: biometria behawioralna w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile.

Przeczytajcie także: SkyCash wypowiada umowy klientom

W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj lub pod poniższym banerem. Na osoby, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze. Na Wasze głosy czekamy do jutra, do godz. 14. Dołączcie do kilku tysięcy czytelników cashless.pl, którzy zagłosowali już w naszym plebiscycie.

W poprzednich edycjach Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerami wspierającymi cały projekt Cashless Pay 2022 zostali: operator serwisu Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies