Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zagłosujcie na Cashless Pay. Chromatyczna karta Revoluta szóstą kandydatką do tytułu Najciekawszej karty roku

Na Wasze głosy w plebiscycie Cashless Pay czekamy do najbliższej niedzieli, do godz. 14

Kandydujący do tytułu Najciekawszej karty roku 2022 w plebiscycie Cashless Pay kolekcjonerski plastik trafił do oferty Revoluta w połowie ubiegłego roku. Jak informuje fintechowy brytyjski bank, karta została wyprodukowana z materiału z recyklingu i pokryta folią dichroiczną, dzięki której karta zmienia kolor. Tak jak poprzednie plastiki Revoluta, także i ten można dodać do portfeli Apple Pay i Google Pay.

Przeczytajcie także: Revolut wprowadza do oferty ciekawą kartę kolekcjonerską

Nową kartę mogą zamówić klienci Revoluta korzystający z płatnych planów Plus, Premium i Metal. Zapłacą za nią ponad 60 zł lub 12,99 euro.

Mieniąca się różnymi kolorami karta Revoluta to jedna z ośmiu kandydatek do tytułu Najciekawsza karta płatnicza roku w plebiscycie Cashless Pay 2022. O tytuł ten konkuruje z pierwszą w historii banku BPS kartą pionową, ING Kartą dla graczy, mBank Pol’and’Rock, Pekao Unique, Provi Smart, SGB Kartą dla dzieci i VW Bank Porsche Taycan.

Przeczytajcie także: Czy SkyCash zrezygnuje z licencji instytucji płatniczej?

Najciekawsza karta płatnicza roku to jedna z dwóch kategorii w tegorocznym plebiscycie Cashless Pay. Druga to Najciekawszy projekt płatniczy. Do tego tytułu kandydują: biometria behawioralna w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile.

W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj lub pod poniższym banerem. Na osoby, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze. Na Wasze głosy czekamy do najbliższej niedzieli, do godz. 14. Dołączcie do kilku tysięcy czytelników cashless.pl, którzy zagłosowali już w naszym plebiscycie.

W poprzednich edycjach Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerami wspierającymi cały projekt Cashless Pay 2022 zostali: operator serwisu Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies