Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ostatnie dni głosowania w plebiscycie Cashless Pay. mBank Pol’and’Rock kandydatką do tytułu Najciekawszej karty 2022 roku

Na Wasze głosy w plebiscycie Cashless Pay 2022 czekamy tylko do 15 stycznia

Karta mBanku, zaprojektowana przez Jerzego Owsiaka i wydana z okazji ubiegłorocznego festiwalu Pol’and’Rock, została trzecią kandydatką do tytułu Najciekawszej karty roku w plebiscycie Cashless Pay 2022. Konkuruje z pierwszą w historii banku BPS kartą pionową, ING Kartą dla graczy, Pekao Unique, Provident Smart Kartą, Revolut mieniącą się, SGB Kartą dla dzieci i VW Bank Porsche Taycan. W kolejnych dniach w serwisie cashless.pl przedstawimy szczegółowo pozostałe kandydatki.

Przeczytajcie także: mBank wprowadza nową kartę kolekcjonerską

Natomiast karta mBanku została wydana w limitowanym nakładzie. Wykonano ją w 85 proc. z plastiku z recyklingu. Jedną z 15 tys. przygotowanych sztuk mogli zamówić zarówno obecni, jak i nowi klienci mBanku. Dostawali również festiwalowe naklejki. Po raz pierwszy w historii współpracy z fundacją Jerzego Owsiaka i wydawania kolekcjonerskich kart przez niego zaprojektowanych, dostępna była również mobilna wersja karty, a więc bez plastiku wyłącznie w aplikacji na smartfony. A karta mBank Pol’and’Rock wygląda tak:

Najciekawsza karta płatnicza roku to jedna z dwóch kategorii w tegorocznym plebiscycie Cashless Pay. Druga to Najciekawszy projekt płatniczy. Do tego tytułu kandydują: biometria behawioralna w kartach mBanku, eTerminal ING, PayEye 2.0, płatności Blik na kasie fiskalnej Paytel, Blik Płacę później, PKO Płacę później, Rebell Pay oraz Visa Mobile.

W plebiscycie Cashless Pay 2022 zagłosować mogą wszyscy czytelnicy cashless.pl, wystarczy skorzystać z internetowej ankiety dostępnej tutaj lub kliknąć w powyższy baner. Na osoby, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, czekają atrakcyjne nagrody, w tym opaski płatnicze. Na Wasze głosy czekamy do najbliższej niedzieli, do godz. 14.

Przeczytajcie także: Mistrz Polski w kick-boxingu dołączył do Soonly

W poprzednich edycjach plebiscytu Cashless Pay zwycięzcami zostali: Blik zbliżeniowy i biometryczna karta Banku Pocztowego oraz ZEN. Wyniki tegorocznego głosowania podamy podczas najbliższego Cashless Breakfast, który odbędzie się 31 stycznia. Podczas wydarzenia zaprezentujemy także Panoramę polskich płatności 2022, która zawiera informacje o wszystkich uczestnikach polskiej branży płatniczej.

Zarówno wyniki plebiscytu Cashless Pay 2022, jak i Panorama polskich płatności 2022 znajdą się w raporcie, który będzie można pobrać na stronie cashless.pl. Partnerami wspierającymi projekt zostali: operator serwisu Przelewy24 oraz fundacja Polska Bezgotówkowa.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies