Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mistrz Polski w kick-boxingu z doświadczeniem w KNF dołączył do Soonly. Odpowiada za finanse spółki

Robert Szcześniewski dołączył do właściciela marki Vivus pod koniec ubiegłego roku

Biuro prasowe spółki Soonly (właściciel marki Vivus) informuje o wzmocnieniu zarządu. Dołączył do niego Robert Szcześniewski, który odpowiada obecnie za całość finansów oraz ryzyko w firmie. – Robert ma wrodzone cechy autentycznego przywódcy, które w kulturze naszej organizacji mają ogromne znaczenie. Jest profesjonalistą, pracował zarówno w bankach, jak i nadzorze. Dużym jego atutem jest też to, że patrzy na organizację całościowo i w długiej perspektywie, a nie przez pryzmat krótkoterminowych zysków – mówi o nowym członku zarządu prezeska Soonly Ewa Wernerowicz.

Przeczytajcie także: Pożyczki Soobly dostępne w aplikacji mPay

W latach 2009-2013 Robert Szcześniewski pracował w Komisji Nadzoru Finansowego, w Departamencie Inspekcji Bankowych i Instytucji Płatniczych. Był tam odpowiedzialny m.in. za zarządzanie zespołami inspekcyjnymi i brał udział w czynnościach kontrolnych w bankach komercyjnych, koncentrując się na ocenie zarządzania ryzykiem kredytowym. Później, w latach 2016-2018, pracował w Idea Banku, gdzie m.in. zarządzał 20-osobowym zespołem i nadzorował kluczowe obszary ryzyka kredytowego.

Przeczytajcie także: Zagłosujcie w plebiscycie Cashless Pay 2022

Robert Szcześniewski ukończył studia licencjackie na Wydziale Finanse i Bankowość Uniwersytetu Warszawskiego. Studia magisterskie ukończył na Wydziale Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej oraz European Finance and Banking UW. Ma też tytuł MBA Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Prywatnie jest 11-krotnym mistrzem Polski w kick-boxingu, członkiem kadry narodowej w tej dyscyplinie w latach 2003-2014.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies