Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Wygaszanie Inteligo trwa. Konta firmowe będą aktywne tylko do końca kwietnia

Klienci, którzy jeszcze korzystają z rachunków biznesowych Inteligo, zachęcani są do założenia kont w PKO BP

Klienci, którzy korzystają jeszcze z rachunków biznesowych Inteligo, powinni pośpieszyć się ze zmianą banku. Właściciel tej marki, PKO BP podał, że konta firmowe Inteligo będą aktywne tylko do końca kwietnia przyszłego roku. Bank zachęca przedsiębiorców posiadających jeszcze takie rachunki do przeniesienia się na główną platformę PKO BP. Oferuje im specjalne warunki współpracy, a np. możliwość korzystania z rachunku przez rok bezpłatnie.

Przeczytajcie także: Znika kolejna usługa pod marką Inteligo

Od dłuższego czasu trwa powolna agonia Inteligo. PKO BP stopniowo wycofuje kolejne usługi oferowane pod tą marką. Oprócz zamykanych obecnie rachunków firmowych to także karty kredytowe, które zniknęły kilka lat temu, czy możliwość zamawiania usługi oferowanej przez Biuro Informacji Kredytowej, która została wyłączona wiosną bieżącego roku.

Przeczytajcie także: PKO BP kończy z rachunkami bizneoswymi pod marką Inteligo

Wszystko wskazuje na to, że PKO nie mając pomysłu na funkcjonowanie Inteligo, powoli zmierza do likwidacji tej marki. Sens jej istnienia był wówczas, gdy PKO BP postrzegany był jako bank dla bardziej konserwatywnych klientów, korzystających z tradycyjnej bankowości oddziałowej. Wówczas marka Inteligo była kierowana do klientów młodszych i preferujących nowoczesne usługi finansowe. Dziś ten podział nie ma sensu, bo główny ciężar obsługi klientów spoczywa na serwisach elektronicznych, a PKO BP sam stara się pozycjonować jako bank nowoczesny.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies