Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Alior upraszcza wniosek internetowy o iKonto Biznes. Nowych klientów kusi też nagrodą pieniężną

Promocja dla nowych klientów trwa do 31 grudnia. Można w jej ramach zdobyć 350 zł

Alior uprościł proces otwierania rachunków firmowych. Bank przekonuje, że przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą przejść ten proces w dwie minuty (licząc od momentu potwierdzenia tożsamości). Instytucja przygotowała też promocję "350 zł na start" dla nowych posiadaczy iKonta Biznes.

Przeczytajcie także: Ruszył Alior Pay

Aby założyć wspomniany rachunek, na stronie banku należy podać we właściwym miejscu NIP, adres mailowy oraz numer telefonu. Dane dotyczące firmy zostaną automatycznie przeniesione z baz CEIDG i REGON – w efekcie zmniejsza się liczba pól, które we wniosku musi wypełnić przedsiębiorca. Potwierdzenie tożsamości może być zrealizowane z pomocą przelewu pay by link (Alior zapewnia, że będzie dodawał kolejne metody weryfikacji). Umowę podpisuje się online i zatwierdza SMS-em.

Przeczytajcie także: Carrefour rozszerza opcje dostawy

Alior chce przyciągnąć nowych klientów nie tylko uproszczonymi procedurami, ale także nagrodami. Jeżeli klient złoży do 31 grudnia br. wniosek internetowy o iKonto Biznes i użyje kodu KOD350PLN, może liczyć na 350 zł. Należy jednak mieć na uwadze, że nagrodę otrzymają jedynie klienci, którzy przed dniem przystąpienia do promocji nie posiadają i nie posiadali w ciągu ostatnich 12 miesięcy w tym banku produktu dla przedsiębiorców. Liczba kodów umożliwiających skorzystanie z promocji jest ograniczona do 550 sztuk. Więcej informacji znaleźć można w regulaminie tej akcji.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies