Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BOŚ wdrożył system do trwałego nośnika. Wykorzystał rozwiązanie firmy Hitachi

BOŚ jest kolejnym bankiem na polskim rynku, który do dystrybucji dokumentów klienckich wykorzystuje technologię Hitachi

Hitachi i BOŚ we wspólnym komunikacie prasowym informują o kolejnym wdrożeniu systemu do tzw. cyfrowego trwałego nośnika. Klienci Banku Ochrony Środowiska, którzy wyrażą na to zgodę, będą otrzymywać od tej instytucji ważne dokumenty w postaci cyfrowej za pośrednictwem technologii firmy Hitachi. Ta gwarantuje, że po odczytaniu przez klienta dokument nie będzie mógł zostać zmieniony przez bank oraz że dostęp do niego będzie możliwy także po zakończeniu relacji z tą instytucją.

Przeczytajcie także: Getin wdrożył trwały nośnik od Hitachi

Nowe rozwiązanie umożliwi klientom otrzymywanie regulaminów, taryf opłat i prowizji oraz dokumentów spersonalizowanych w pełni zdigitalizowany sposób. Otrzymają 24-godzinny dostęp do portalu, w którym będą pobrać wszystkie dokumenty związane z ich produktami bankowymi. Będą mogli również przekazywać dokumenty do banku w formie elektronicznej, dzięki czemu wyeliminowana zostanie konieczność wizyty w oddziałach stacjonarnych.

– BOŚ jest dla Hitachi strategicznym partnerem biznesowym. Od lat współpracujemy w obszarze systemów do przechowywania danych, w tym macierzy dyskowych i systemów kopii zapasowych. Bardzo się cieszę, że bank dołączył do grona użytkowników naszego rozwiązania trwałego nośnika, które jest zgodne z naszą strategią wdrażania „zielonych” rozwiązań – powiedział Tdeusz Woszczyński, zarządzający firmą Hitachi Europe w Polsce, Austrii i Europie Centralno-Wschodniej.

Przeczytajcie także: Spółdzielcy postawili na technologię WORM

BOŚ nie jest pierwszym bankiem, który wdrożył rozwiązanie do trwałego nośnika w oparciu o technologię firmy Hitachi. Wcześniej zrobiły to m.in. spółdzielcze grupy BPS i SGB, Getin (obecnie Velo Bank) czy Millennium. Przy rozwijaniu systemu do dystrybucji dokumentów z Hitachi współpracuje także KIR.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies