Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Rankingu 100 największych polskich firm płatniczych już w przyszłym tygodniu

Z raportu z rankingiem dowiecie się m.in., kto jest kim w polskich płatnościach

Już w najbliższy poniedziałek 5 grudnia z serwisu cashless.pl będziecie mogli pobrać raport z Rankingiem 100 największych polskich firm płatniczych 2022. Będzie to druga edycja projektu, który zapoczątkowaliśmy w roku 2021. Raport z ubiegłorocznym rankingiem możecie znaleźć w tekście pt. Oto 100 największych polskich firm branży płatniczej. Raport z rankingiem już do pobrania.

Przeczytajcie także: Ktoś szkaluje płatności elektroniczne na Facebooku

Natomiast tegoroczny ranking, oprócz oczywistej wartości, jaką jest możliwość sprawdzenia, kto jest kim w polskich płatnościach, pozwala też na identyfikację trendów rządzących tą branżą w naszym kraju. Czy rozwój pandemii koronawirusa przełożył się na przychody firm płatniczych? Jak inflacja odcisnęła swoje piętno na wynikach finansowych instytucji? Czy ogólna kondycja finansowa branży poprawiła się? To tylko część pytań, na które nasz ranking może pomóc znaleźć odpowiedź.

Pracując nad rankingiem, pod uwagę wzięliśmy przede wszystkim spółki prawa handlowego, zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym, oraz inne podmioty gospodarcze, które działają w szeroko pojętej branży płatniczej. Wśród nich znalazły się więc m.in. krajowe instytucje płatnicze, małe instytucje płatnicze, operatorzy terminali płatniczych, integratorzy płatności internetowych, podmioty obsługujące przekazy krajowe i międzynarodowe, operatorzy płatności mobilnych i zdalnych itp.

Przeczytajcie także: Polski startup Nethone przejęty

Jak wspomniałem, Ranking 100 największych polskich firm branży płatniczej zostanie opublikowany już w najbliższy poniedziałek. Będzie się można z nim zapoznać oraz pobrać bezpłatnie ze strony cashless.pl. Partnerami głównymi tegorocznego projektu są: Visa, Santander oraz ITCARD. Natomiast partnerem wspierającym została firma Payholding International.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies