Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING z propozycją dla nastolatków. W ramach akcji "Miasto nas porusza" oferuje m.in. nowe wzory kart

Nieletni klienci mogą wybrać wzór karty z galerii lub zaproponować własną grafikę

ING pochwalił się akcją promocyjną skierowaną do nastolatków: "Miasto nas porusza". Jednym z jej elementów są karty Visa z młodzieżowymi motywami. Nieletni klient może jednak sam zaprojektować wzór, który trafi na jego plastik. O karty mogą wnioskować zarówno obecni, jak i nowi klienci banku.

Przeczytajcie także: Startuje Amazon Insurance Store

Aby zamówić kartę, należy zalogować się do bankowości internetowej Moje ING i wybrać właściwą opcję w szczegółach konta. Należy mieć na uwadze, że odpowiednią zgodę musi wydać rodzic lub opiekun prawny. Odbywa się to w aplikacji osoby dorosłej: najpierw trzeba wybrać zakładkę "Panel rodzica", a następnie "Zgody dla dziecka". Proces ten można przeprowadzić w każdej chwili. Bank przekonuje, że wyśle kartę do ośmiu dni roboczych od zamówienia. A oto przykładowe wzory kart:

Konto Mobi dla młodych umożliwia m.in. płacenie kartą, ale też smartfonem czy zegarkiem. Użytkownik może ustawiać cele oszczędnościowe i śledzić swoje postępy, jak również wysyłać do rodziców prośbę o przelew na telefon (Blik). Jeśli zostanie ona zaakceptowana, pieniądze od razu trafiają na konto. Warto wspomnieć także o opcji doładowywania gier za pomocą Mojego ING.

Przeczytajcie także: Wartość gotówki spadła drugi kwartał z rzędu

Nowi klienci mogą też wziąć udział w akcji "Mobi z bluzą". Do zdobycia są w niej kody na odzież marki Kamuflage. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie banku.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies