Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Jakdojade rozwija ofertę. W aplikacji wkrótce mogą pojawić się bilety kolejowe

Operator apki Jakdojade właśnie udostępnił w niej planer podróży kolejowych

Biuro prasowe operatora aplikacji Jakdojade poinformowało o rozszerzeniu oferty o planer podróży kolejowych. – Od teraz użytkownicy Jakdojade skorzystają z wyszukiwarki połączeń międzymiastowych wskazującej zaawansowane trasy kolejowe – mówi Bartosz Burek, prezes spółki. Wyszukiwarka jest dostępna w aplikacji Jakdojade oraz na stronie Jakdojade.pl w wersji beta.

Przeczytajcie także: Trudna sytuacja operatorów płatności zdalnych

W aplikacji Jakdojade można kupować bilety komunikacji miejskiej. Usługę tę uzupełnienia planer podróży lokalnych. Czy udostępnienie wyszukiwarki połączeń kolejowych oznacza, że wkrótce w Jakdojade znajdą się także bilety kolejowe? Biuro prasowe spółki nie odpowiada na to pytanie jednoznacznie.

– Nie ustajemy w pracach nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami w Jakdojade i jak tylko oferta zakupu biletów kolejowych będzie dostępna dla użytkowników, na pewno będziemy o tym szeroko informować – odpowiedziano na pytanie cashless.pl w tej sprawie.

Przeczytajcie także: Bilety z Wrocławia już w aplikacji Jakdojade

Warto wspomnieć, że aplikacje konkurencyjne dla Jakdojade w zakresie płatności mobilnych za bilety komunikacji miejskiej już zawierają funkcję zakupu biletów kolejowych. Możecie je znaleźć w takich apkach jak SkyCash czy mPay. Jest to jeden z najwygodniejszych sposobów zakupu biletów na przejazdy pociągami.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies