Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Kolejna karta okolicznościowa w ofercie mBanku. Tym razem wyłącznie w wersji mobilnej

Oferowana przez mBank karta Great September nawiązuje do zbliżającego się festiwalu o tej samej nazwie

mBank poinformował o nowej karcie, jaka znalazła się w jego ofercie. Przygotowana wspólnie z Mastercardem nawiązuje grafiką i nazwą do wydarzenia "Great September Showcase Festival & Conference", które za kilka dni rozpocznie się w Łodzi. mBank został mecenasem festiwalu, a karta jest jedną z atrakcji przygotowanych przez instytucję dla gości, którzy wybierają się na to wydarzenie.

Przeczytajcie także: mBank wprowadził nowe karty płatnicze dla firm

Karta Great September wydawana jest wyłącznie w wersji mobilnej. Wszystkie dane niezbędne do korzystania z karty są widoczne w aplikacji. Można ją dodawać do portfeli cyfrowych, takich jak Apple Pay czy Google Wallet (umożliwia korzystanie z Google Pay). Karta wydawana jest bezpłatnie i można z niej także korzystać za darmo, pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę 350 zł miesięcznie. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosić będzie 7 zł miesięcznie.

Przeczytajcie także: Ciekawy moduł w aplikacji mobilnej mBanku

W ostatnich latach stało się już tradycją, że mBank wydaje karty okolicznościowe związane z wydarzeniami, których jest partnerem. Regularnie w grudniu pojawiają się nowe karty zaprojektowane przez Jerzego Owsiaka, a nawiązujące do kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. mBank wydaje także okolicznościowe karty dla uczestników festiwalu Pol'and'Rock. Różniły się one jednak od anonsowanej obecnie karty Great September, gdyż można je było zamawiać także w formie plastikowej i były gratką dla kolekcjonerów.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies