Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy moduł w aplikacji mBanku. Pomaga zorientować się w wydatkach

Moduł Finanse znalazł się w menu dolnym aplikacji mBanku

W marketach App Store i Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji mobilnej mBanku, która zawiera nowy moduł, zapowiedziany przez instytucję w kwietniu bieżącego roku. Mowa o sekcji Finanse, która została umieszczona w menu dolnym aplikacji, dostępnym bezpośrednio po zalogowaniu. Pozwala ona lepiej zorientować się w wydatkach.

Przeczytajcie także: Blik zastrzegł logo dla płatności odroczonych

Po kliknięciu w Finanse wyświetla się wykres przedstawiający wpływy i wydatki z ostatnich sześciu miesięcy. Strzałkami, umieszczonymi w prawym, górnym rogu, można przesuwać wykres w lewo lub w prawo zmieniając w ten sposób okres, który obejmują wyświetlane dane.

Poniżej znajdują się natomiast zakładki z wydatkami oraz wpływami w ostatnim miesiącu. Po ich rozwinięciu otrzymacie więcej szczegółów na ten temat. Niestety, duża część wydatków trafia do puli nieskategoryzowanych. O ile łatwo zrozumieć, że wśród nich znajdują się wypłaty z bankomatów, o tyle nie powinno się chyba zdarzyć, że trafił tam także abonament za Spotify, który o wiele bardziej pasuje do wydatków na rozrywkę. Mylące mogą też być nazwy niektórych kategorii. Na przykład w Płatnościach wcale nie znajdziecie transakcji kartami czy Blikiem, tylko wydatki na czynsz, energię elektryczną, komórkę, itd.

Przeczytajcie także: mBank zapowiada szereg nowości w aplikacji mobilnej

Finanse to jeden z elementów zmian w apce mBanku, zapowiadanych, jak wspomniałem, już w kwietniu bieżącego roku. Wcześniej instytucja udostępniła już funkcję wnoszenia opłat za postój w płatnych strefach parkowania, a jeszcze w tym roku chce zaoferować możliwość płatności za przejazdy autostradami. Natomiast na początku przyszłego roku w aplikacji mBanku ma pojawić się moduł służący do kupowania biletów komunikacji miejskiej.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies