Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy moduł w aplikacji mBanku. Pomaga zorientować się w wydatkach

Moduł Finanse znalazł się w menu dolnym aplikacji mBanku

W marketach App Store i Google Play pojawiła się aktualizacja aplikacji mobilnej mBanku, która zawiera nowy moduł, zapowiedziany przez instytucję w kwietniu bieżącego roku. Mowa o sekcji Finanse, która została umieszczona w menu dolnym aplikacji, dostępnym bezpośrednio po zalogowaniu. Pozwala ona lepiej zorientować się w wydatkach.

Przeczytajcie także: Blik zastrzegł logo dla płatności odroczonych

Po kliknięciu w Finanse wyświetla się wykres przedstawiający wpływy i wydatki z ostatnich sześciu miesięcy. Strzałkami, umieszczonymi w prawym, górnym rogu, można przesuwać wykres w lewo lub w prawo zmieniając w ten sposób okres, który obejmują wyświetlane dane.

Poniżej znajdują się natomiast zakładki z wydatkami oraz wpływami w ostatnim miesiącu. Po ich rozwinięciu otrzymacie więcej szczegółów na ten temat. Niestety, duża część wydatków trafia do puli nieskategoryzowanych. O ile łatwo zrozumieć, że wśród nich znajdują się wypłaty z bankomatów, o tyle nie powinno się chyba zdarzyć, że trafił tam także abonament za Spotify, który o wiele bardziej pasuje do wydatków na rozrywkę. Mylące mogą też być nazwy niektórych kategorii. Na przykład w Płatnościach wcale nie znajdziecie transakcji kartami czy Blikiem, tylko wydatki na czynsz, energię elektryczną, komórkę, itd.

Przeczytajcie także: mBank zapowiada szereg nowości w aplikacji mobilnej

Finanse to jeden z elementów zmian w apce mBanku, zapowiadanych, jak wspomniałem, już w kwietniu bieżącego roku. Wcześniej instytucja udostępniła już funkcję wnoszenia opłat za postój w płatnych strefach parkowania, a jeszcze w tym roku chce zaoferować możliwość płatności za przejazdy autostradami. Natomiast na początku przyszłego roku w aplikacji mBanku ma pojawić się moduł służący do kupowania biletów komunikacji miejskiej.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies