Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ranking najbardziej bezgotówkowych miast w Polsce Cashless Cities. Ogłoszenie wyników już w najbliższy poniedziałek

Zwycięzcę rankingu Cashless Cities ogłosimy podczas kongresu Local Trends, który już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się w Poznaniu

Cashless Cities to nowy ranking opracowany przez redakcję serwisu cashless.pl. Jego celem jest promowanie tych miast, które w najlepszy sposób odpowiadają na potrzeby mieszkańców w zakresie płatności elektronicznych. W obecnej edycji rankingu skoncentrowaliśmy się na dużych aglomeracjach, które ze względu na swój potencjał mają największe możliwości w dostosowywaniu się do zmieniających się trendów rynkowych.

Przeczytajcie także: Polska Bezgotówkowa będzie promować nowy standard płatności

Ranking powstał na bazie autorskiej metodyki cashless.pl. Dane potrzebne do wyliczeń pozyskaliśmy z ankiet rozesłanych do biur prasowych poszczególnych urzędów miejskich. Odpowiedzi otrzymaliśmy od największych ośrodków w całej Polsce, a wyniki znalazły się w rankingu. Raport wraz z rankingiem już za kilka dni zostanie opublikowany w serwisie cashless.pl.

Zanim to nastąpi, zwycięzców rankingu ogłosimy podczas pierwszego dnia wydarzenia Local Trends, które już w najbliższy poniedziałek rozpoczyna się w Poznaniu. Partnerami głównymi rankingu Cashless Cities są Fundacja Polska Bezgotówkowa oraz firma Fiserv Polska właściciel marki Polcard.

Przeczytajcie także: Najpopularniejsze usługi dodane do terminali płatniczych

A jeśli chodzi o sam ranking, to ocenialiśmy w nim trzy sfery, w których możliwość płatności bezgotówkowych jest naszym zdaniem najważniejsza dla mieszkańców większości miast: komunikacja publiczna, parkowanie oraz urzędy i inne placówki zarządzane przez magistrat. W kolejnych edycjach rankingu zamierzamy rozwijać jego metodykę oraz uzupełniać listę miast, które będą nim objęte.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies