Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa funkcja w GOmobile. BNP Paribas wprowadził tryb ciemny

Dark mode w aplikacjach pozwala wydłużyć czas pracy smartfona na jednym ładowaniu

W ostatniej aktualizacji Bank BNP Paribas wprowadził nowość w aplikacji GOmobile: tryb ciemny (dark mode). Z tego rozwiązania mogą już korzystać zarówno posiadacze sprzętu z iOS, jak i właściciele urządzeń z Androidem – wystarczy zaktualizować apkę. Instytucja zapewnia, że funkcja ta wpisuje się w jej działania proekologiczne, a jednocześnie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Przeczytajcie także: Authologic z nowymi metodami potwierdzania tożsamości

Idea trybu ciemnego jest prosta: zamiast czarnych znaków graficznych (np. liter) na białym tle, użytkownik ma do czynienia z ciemnym tłem i jasnymi znakami. Działanie to ma na celu m.in. ochronę wzroku użytkownika. Drugą korzyścią jest obniżenie zużycia energii przez smartfon, w efekcie będzie on mógł pracować dłużej bez potrzeby ładowania.

Aby zmienić wygląd GOmobile na ciemny, należy podczas pierwszego logowania po aktualizacji wybrać opcję "zmień wygląd" (pojawi się na ekranie powitalnym), a następnie w ustawieniach wskazać "tryb ciemny". Można go jednak włączyć w dowolnym innym momencie – wystarczy przejść do sekcji Profil, wybrać Ustawienia, a potem Wygląd i tam zdecydować się na odpowiednią wersję kolorystyczną.

Przeczytajcie także: PZU wprowadza płatności cykliczne za polisy

BNP Paribas nie jest oczywiście pierwszą instytucją finansową, która zdecydowała się na to rozwiązanie – w ostatnich latach zyskało ono na popularności. Mogą z niej korzystać m.in. użytkownicy IKO, ale też klienci Aliora czy Revoluta.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies