Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Breakfast o płatnościach odroczonych już w czwartek. Poznajcie prelegentów

Podczas najbliższego Cashless Breakfast będziemy rozmawiać m.in. o nowych inicjatywach biznesowych na rynku płatności odroczonych w Polsce

Już w najbliższy czwartek odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem poświęcone będzie rozwojowi płatności odroczonych (z angielskiego buy now, pay later, w skrócie BNPL) w Polsce. Pretekstów do rozmowy jest co najmniej kilka. Wśród nich są m.in. planowane wprowadzenie płatności odroczonych przez nowych graczy, w tym Blika i PKO BP, pierwsze badania głębokości rynku zrealizowane przez Fundację Rozwoju Rynku Finansowego, czy rosnące zainteresowanie BNPL na największej platformie e-commerce w Polsce.

Przeczytajcie także: Blik zastrzegł logo Płacę później

Zaproszonych ekspertów pytać zatem będziemy m.in. o potencjał nowych inicjatyw biznesowych na tym rynku, takich jak "Blik Płacę później", o perspektywy otwierające się przed całym sektorem BNPL w naszym kraju, o wyzwania stojące przed dostawcami usług, w tym kolejne regulacje planowane przez władze, czy o bariery rozwoju takie jak wysokie koszty finansowania czy niedostatki wiedzy klientów na temat rozsądnego zadłużania się.

Przeczytajcie także: Sektor BNPL poza kontrolą?

A wśród ekspertów, którzy zgodzili się wziąć udział w dyskusji, jaka odbędzie się w trakcie Cashless Breakfast, znaleźli się Ewa Kraińska, starsza managerka odpowiedzialna za usługi finansowe w Allegro, Agnieszka Wachnicka, prezeska Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego, Witold Litaszewski, dyrektor departamentu consumer finance w Polskim Standardzie Płatności, oraz Michał Macierzyński, dyrektor departamentu usług cyfrowych w PKO BP.

Najbliższy Cashless Breakfast obędzie się 22 września w Warszawie. Po wydarzeniu w serwisie cashless.pl znajdzie się relacja ze spotkania. Jego partnerem merytorycznym został operator systemu Blik.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies