Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas reaktywuje GOksięgowość. To usługa kierowana do małych firm

Odświeżony system powstał we współpracy z firmą CashDirector

BNP Parinbas poinformował o odświeżeniu usługi GOksięgowość, stworzonej z myślą o małych firmach, będących klientami banku (narzędzie zostanie powiązane z rachunkiem). Odświeżeniu, ponieważ funkcja GOksięgowość była w ofercie BNP Paribas od kilku lat. Obecnie oferowane rozwiązanie ma m.in. zapewniać bezpieczny obieg i elektroniczną archiwizację dokumentów, ułatwiać budżetowanie oraz zarządzanie płatnościami. System GOksięgowość, stworzony z CashDirector, współpracuje z Krajowym Systemem e-Faktur (KSeF).

Przeczytajcie także: PZU Zdrowie otwiera swój e-sklep

Bank wyjaśnia, że nowy system zawiera ulepszony zautomatyzowany moduł do samodzielnego prowadzenia księgowości. Użytkownik może liczyć na pomoc w ściąganiu płatności (system wyśle do klientów SMS z przypomnieniem), lepszą kontrolę finansów za sprawą modułu planowania przychodów i kosztów, a także możliwość bieżącego śledzenia wykonania zaplanowanych celów finansowych. Do platformy dołączona jest aplikacja, w której można wystawiać faktury i ładować ich zdjęcia do samodzielnego zaksięgowania lub udostępnienia księgowej.

Przeczytajcie także: Szykuje się kolejna nowość w aplikacji mObywatel

Po rejestracji na platformie GOksięgowość, możliwe jest darmowe wystawianie nielimitowanej liczby faktur. Instytucja zapewnia, że proces ten jest łatwy i szybki m.in. dzięki możliwości wystawiania dokumentów według zdefiniowanych szablonów, przez kopiowanie istniejących faktur czy automatyczne wystawianie i wysyłanie faktur cyklicznych. Wygodnym rozwiązaniem dla usługodawców i przedsiębiorców zajmujących się handlem detalicznym jest ewidencja przychodów z kas fiskalnych.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies