Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zrzutka.pl wprowadza nowy sposób weryfikacji użytkowników. Wykorzystała przelew błyskawiczny

Nowa funkcja jest darmowa i została wdrożona za pośrednictwem spółki Blue Media

Platforma crowdfundingowa Zrzutka.pl wprowadziła nowy sposób weryfikacji użytkowników: przelew błyskawiczny. Dzięki temu internauci sprawdzani są w kilka minut – do tej pory zdarzało się, że weryfikacja tożsamości zajmowała nawet dwa dni (konieczne było potwierdzenie danych rachunku bankowego). Nowe rozwiązanie jest całkowicie darmowe i zostało wdrożone z pomocą spółki Blue Media.

Przeczytajcie także: PayEye wprowadza usługę drugiej generacji

Aby skorzystać z nowego rozwiązania, po przejściu do zakładki “przelew weryfikacyjny” należy wybrać opcję “przelew błyskawiczny”. Następnie użytkownik wybiera swój bank – na liście znalazły się największe instytucje w kraju, w tym m.in. PKO BP, Pekao, ING, mBank, Millennium, Credit Agricole czy Alior. Następuje przekierowanie na stronę operatora płatności, gdzie generowane są dane do przelewu. Trzeba się zalogować do swojego banku, potwierdzić transakcję kodem SMS oraz zatwierdzić transakcję. Po kilku minutach dane zostają przesłane na serwery zrzutka.pl, a system weryfikuje konto użytkownika.

Przeczytajcie także: Biuro maklerskie mBanku pod lupą UOKiK

Przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł nie jest opłatą – zwrot wpłaconej złotówki realizowany jest automatycznie. Transakcja jest wykonywana w obrębie tego samego banku, dzięki czemu proces nie zajmuje dużo czasu, a zbieranie środków staje się jeszcze łatwiejsze. Zrzutka.pl posiada licencję Krajowej instytucji płatniczej.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies