Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bankomaty jadą na wakacje. W miejscowościach turystycznych stanie ponad 300 urządzeń Euronet i IT Card

Najwięcej sezonowych maszyn ustawi Euronet, który poddał też swoje urządzenia rebrandingowi i przygotował z tej okazji konkurs

Jak co roku, tak i tym razem operatorzy największych sieci bankomatowych w Polsce ustawią wakacyjne urządzenia sezonowe. IT Card, właściciel sieci Planet Cash, uruchomi 68 bankomatów sezonowych, z czego 36 już działa. Część urządzeń pozostanie na swoich miejscach po letnim sezonie. Bankomaty stawiane są przede wszystkim w miejscowościach nadmorskich i mazurskich, m.in. w Darłowie, Dziwnówku, Gdańsku, na Helu, w Jastarni, Juracie, Kołobrzegu, Łebie, Mielnie, Międzyzdrojach, Władysławowie, Ustroniu Morskim, Świnoujściu, Mikołajkach, Wilkasach, Rewalu, Sarbinowie czy Pobierowie.

Przeczytajcie także: Revolut powalczy o rynek odroczonych płatności

Z kolei Euronet zapowiedział, że w te wakacje uruchomi 240 dodatkowych bankomatów i wpłatobankomatów (jak sama nazwa wskazuje urządzenia te umożliwiają zarówno wpłatę, jak i wypłatę gotówki). Sezonowe maszyny pojawią się w miejscowościach najchętniej odwiedzanych przez turystów. Nie tylko nad morzem, ale też w górach oraz na Warmii i Mazurach.

Euronet podkreśla, że w tym roku uruchomi rekordową liczbę dodatkowych maszyn – przed rokiem było ich 200, a dwa lata temu 100. Bankomaty będą do dyspozycji turystów od połowy czerwca do połowy września br. Pojawią się m.in. w Mielnie, Pobierowie, Jastarni, Łebie, Mikołajkach, Zakopanem czy Szczawnicy. Jednocześnie operator zapewnia dostęp do ponad 500 urządzeń całorocznych, znajdujących się w miejscowościach turystycznych.

Przeczytajcie także: Zuckerberg ogłasza koniec Facebook Pay

Firma rozpoczyna też rebranding swoich urządzeń. Te sezonowe będą już udostępnione w nowym oznakowaniu, dopasowanym do nowej identyfikacji wizualnej. Stopniowo zmiana obejmie pozostałe bankomaty i wpłatobankomaty sieci. Rebrandingowi towarzyszyć będzie konkurs, który potrwa od 4 lipca do 28 września br. na profilu Euronet Polska na Facebooku. Zadanie polega na przesłaniu zdjęcia bankomatu sezonowego z kreatywnym uzasadnieniem, co go wyróżnia. Do wygrania są zestawy fotograficzne oraz karty Empik o wartości 200 zł.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies