Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa aplikacja mobilna od BNP Paribas. GOdealer kierowana jest do wszystkich klientów banku

O tym, że BNP Paribas wprowadzi na rynek apkę GOdealer, z serwisu cashless.pl mogliście dowiedzieć się już latem ubiegłego roku

Bank BNP Paribas podał, że w marketach App Store oraz Google Play pojawiła się już nowa aplikacja autorstwa tej instytucji, o nazwie GOdealer. Apka ma jedną podstawową funkcję: umożliwia wymianę walut klientom wszystkich segmentów obsługiwanych przez BNP Paribas. A o tym, że bank ten pracuje nad GOdealer, w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać już w sierpniu ubiegłego roku, w tekście BNP Paribas wprowadzi nową aplikację. Zobaczcie, do czego służyć będzie GOdealer.

Przeczytajcie także: BNP Paribas chce postawić na chmurę obliczeniową

Aby korzystać z GOdealer, należy być użytkownikiem platformy FX Pl@net. Dostęp do niej można aktywować przez bankowość elektroniczną BNP Paribas. Aplikacja mobilna jest zaś prosta w użyciu. Po zainstalowaniu wystarczy podać swój numer PESEL i nazwisko panieńskie matki, aby móc zacząć wymieniać waluty. – Klient sam wybiera, w jaki sposób mają być prezentowane kursy walut i informacje o transakcjach. Zadbaliśmy o to, aby były one jasne i czytelne, co potwierdzili uczestnicy przeprowadzonych przez nas badań – uważa Michał Poźniak, odpowiedzialny za rozwój GOdealer.

BNP Paribas w nadesłanej dziś informacji prasowej pisze, że apka zapewnia wyjątkową na polskim rynku możliwość realizacji transakcji walutowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jednak warto pamiętać, że podobne usługi oferowane są przez inne banki, bezpośrednio w bankowości mobilnej, jak np. w mBanku czy IKO, albo za pośrednictwem aplikacji kantorów, jak w przypadku Aliora. Wcześniej także BNP Paribas oferował oddzielny serwis do wymiany walut dzięki przejętemu wraz z Raiffeisen Polbankiem Rkantorowi.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wprowadza przelewy na telefon Blik

Jak wspomniałem, aplikacja GOdealer kierowana jest do wszystkich klientów BNP Paribas: indywidualnych, wealth management, mikroprzedsiębiorców, firm z sektora MŚP oraz dużych instytucji. Wymiany można dokonywać już od 1 jednostki waluty, w ramach transakcji z datą waluty "dziś", "jutro" i spot (dwa ostatnie rodzaje dostępne są dla klientów biznesowych). Klienci mogą także składać oferty, czyli zlecenia oczekujące, w których samodzielnie określają kurs wymiany i termin realizacji transakcji. Jeśli wskazane warunki pojawią się na rynku, transakcja zostanie zrealizowana automatycznie. Bank zadbał też o wygodne i bezpieczne logowanie za pomocą PIN-u, odcisku palca lub rozpoznawania twarzy. BNP Paribas zapowiada rozszerzanie przyszłych wersji aplikacji o kolejne funkcje.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies