Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas wprowadzi nową aplikację. Zobaczcie do czego służyć będzie GOdealer

GOdealer ma pojawić się w ofercie BNP Paribas zimą

Z informacji cashless.pl wynika, że BNP Paribas pracuje nad nową aplikacją, określaną mianem GOdealer. Potwierdziło to biuro prasowe instytucji. – Obecnie w BNP Paribas trwają prace nad stworzeniem mobilnej wersji platformy walutowej FX Pl@net o nazwie GOdealer. Aplikacja skierowana będzie do wszystkich klientów banku, którzy korzystają z platformy online. Wdrożenie GOdealer planowane jest na zimę – napisano w odpowiedzi na pytanie cashless.pl o nową usługę.

Przeczytajcie także: BNP Paribas zamyka GOkantor

FX Pl@net to internetowa platforma do wymiany walut. Można z niej korzystać za pośrednictwem internetowych systemów transakcyjnych GOonline oraz Biznes Pl@net. Biuro prasowe banku deklaruje, że z platformy FX Pl@net mogą korzystać zarówno klienci firmowi jak i indywidualni. Można więc ją uznać za odpowiednik kantorów internetowych, oferowanych przez konkurencyjne banki takie jak ING, PKO BP czy Santander.

Przeczytajcie także: BNP Paribas udostępni aplikację GreenUp

Przypomnę, że w przeszłości BNP Paribas też miał internetowy kantor walutowy. Był to przejęty wraz z Raiffeisen Polbankiem R-kantor. Usługa najpierw jednak została przemianowana na GOkantor a później, czyli jesienią ubiegłego roku, wycofana z oferty. Spółka, która go stworzyła, czyli BNP Paribas Solutions, ma koncentrować się na rozwijaniu technologii dla banku, m.in. w segmencie otwartej bankowości. W grudniu 2020 r. Komisja Nadzoru Finansowego cofnęła jej przyznaną w 2015 r. licencję krajowej instytucji płatniczej.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies