Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cashless Breakfast na temat cyberbezpieczeństwa w branży finansowej. Poznajcie prelegentów

Najbliższy Cashless Breakfast odbędzie się już w ten wtorek w Warszawie

21 czerwca o godz. 9 rozpocznie się kolejne wydarzenie z cyklu Cashless Breakfast. Tym razem poświęcone będzie tematowi cyberbezpieczeństwa w branży finansowej. To zawsze aktualne i jedno z najważniejszych zagadnień dla całego sektora. Ostatnio, w wyniku wojny w Ukrainie, zyskało jeszcze na znaczeniu, bo agresor prowadzi swoje działania nie tylko na wschodzie Ukrainy, ale także w cyberprzestrzeni, a celem jego ataków bywają także polskie instytucje.

Przeczytajcie także: BIK przejmuje spółkę Digital Fingerprints

Pretekstem do zorganizowania najbliższego Cashless Breakfast było ogłoszenie inwestycji Biura Informacji Kredytowej w działający w obszarze cyberbezpieczeństwa fintech Digital Fingerprints. O celach tej transakcji i planach rozwojowych młodej spółki w strukturach Grupy BIK opowiedzą prezesi obu podmiotów Mariusz Cholewa i Krzysztof Raczyński oraz Michał Łukasiewicz z BIK.

Uczestników Cashless Breakfast zaprosimy także na panel dyskusyjny, poświęcony między innymi analizie bieżącej sytuacji cyberbezpieczeństwa w Polsce, współpracy instytucji finansowych oraz nadzoru na polu przeciwdziałania zagrożeniom czy rozwojowi nowych narzędzi technologicznych służących poprawie bezpieczeństwa usług finansowych. Wezmą w nim udział: Agnieszka Szopa-Maziukiewicz, szefowa IT w BIK, Tadeusz Białek, wiceprezes Związku Banków Polskich, reprezentujący FinCERT.pl, czyli Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP, Krzysztof Słotwiński, dyrektor pionu bezpieczeństwa i zarządzania ciągłością działania w BNP Paribas oraz Krzysztof Zieliński, dyrektor departamentu cyberbezpieczeństwa w KNF.

Przeczytajcie także: Zobaczcie Mapę polskiego fintechu 2022

Najbliższy Cashless Breakfast odbędzie się we wtorek w Warszawie. W serwisie cashless.pl zostanie opublikowana relacja tekstowa z tego wydarzenia. Będziecie też mogli zapoznać się z zapisem rozmowy z prezesem BIK Mariuszem Cholewą, który opowie o rozwoju biometrii behawioralnej oraz jej wykorzystaniu w ramach usług oferowanych przez Grupę BIK.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies