Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Axa uruchamia centrum usług dla klientów korporacyjnych. Planuje zaoferować im m.in. nowoczesne ubezpieczenia

W ramach nowej platformy ruszyły już dwa projekty: Axa Smart Services i Axa Climate

Axa poinformowała o planie stworzenia cyfrowej platformy dla klientów korporacyjnych. Digital Commercial Platform ma zapewniać dostęp do szerokiej oferty usług i ubezpieczeń opartych na nowoczesnych rozwiązaniach. Dużą rolę mają odgrywać prewencja i szeroko rozumiane zarządzanie ryzykiem.

Przeczytajcie także: PZU z programem zapobiegającym szkodom w przemyśle

Ubezpieczyciel zamierza w tym projekcie łączyć swoje kompetencje w zakresie oceny ryzyka i likwidacji szkód z możliwościami, jakie daje wykorzystanie danych i ich analiza na bieżąco. Mowa o pozyskiwaniu informacji za pośrednictwem satelitów, dronów czy czujników. W realizacji tego projektu pomagać będą Axie także zewnętrzni partnerzy.

Obecnie wystartowały już dwa programy w ramach Digital Commercial Platform, a ich lista ma być coraz dłuższa. Pierwszy to Axa Smart Services zapewniający wgląd w ryzyko i wspierający klientów korporacyjnych w zarządzaniu nim. Axa oferuje klientom m.in. możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym wszystkich swoich aktywów i inne środki prewencyjne, dostosowane do specyfiki działalności danego przedsiębiorcy.

Przeczytajcie także: Jak KNF kazał posprzątać zabawki, czyli skąd spadki w bancassurance

Drugi to Axa Climate, w ramach którego firmy, ale też instytucje publiczne mogą liczyć na wsparcie w obszarze zrównoważonego rozwoju, w tym szkolenia, doradztwo, ubezpieczenia i finansowanie. Jedną z usług w ramach Axa Climate jest Climate School, cyfrowa platforma edukacyjna, która pomaga korporacjom podnosić kwalifikacje pracowników i wspiera w zielonej transformacji.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies