Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
To już dzisiaj: premiera Mapy polskiego fintechu 2022 i rozdanie nagród Cashless Fintech 2022

Piątą edycję Mapy polskiego fintechu zaprezentujemy podczas wieczornego wydarzenia Cashless Fintech Evening

Już dzisiaj odbędzie się coroczne wydarzenie Cashless Fintech Evening. W jego trakcie zaprezentujemy Mapę polskiego fintechu 2022. Projekt zapoczątkowaliśmy w 2018 r. co oznacza, że tegoroczna Mapa to już piąta edycja. MPF w jednym miejscu gromadzi informacje o kilkuset firmach i projektach fintechowych, obecnych na polskim rynku. W tym roku jest ich rekordowo dużo. Szczegóły już wieczorem podczas Cashless Fintech Evening oraz w raporcie, który zostanie opublikowany na stronie cashless.pl już jutro.

Przeczytajcie także: Poznajcie kandydatów do nagród Cashless Fintech 2022

Pracując nad Mapą polskiego fintechu 2022 zebraliśmy też dużo danych na temat całej branży nowoczesnych usług finansowych w naszym kraju. Podsumowanie badania również zaprezentujemy podczas Cashless Fintech Evening oraz w najnowszym raporcie.

Drugim istotnym elementem programu dzisiejszego wydarzenia będzie ogłoszenie zdobywców nagród Cashless Fintech 2022. W tym roku nagrody przyznamy w sześciu kategoriach: Projekt Fintech (dla fintechowego przedsięwzięcia zrealizowanego przez tradycyjną instytucję finansową), Fintech Future (dla młodego fintechu z największym potencjałem rozwojowym), Insurtech Roku (dla firmy technologicznej działającej w branży ubezpieczeniowej), Osobowość Fintech (dla osoby o największym wpływie na rozwój fintechu w Polsce), Fintech Roku (dla spółki mogącej pochwalić się największymi sukcesami odniesionymi w minionych 12 miesiącach) oraz w nowej kategorii Green Finance powered by green-news.pl (dla instytucji finansowej działającej na rzecz ochrony środowiska naturalnego). Kandydatów możecie poznać tutaj.

Przeczytajcie także: Banki z Polski mają ponad 20 mln klientów mobilnych

Najbliższy Cashless Fintech Evening to także bogaty program merytoryczny. Oprócz prezentacji wyników badania towarzyszącego Mapie polskiego fintechu 2022, prezes fundacji Fintech Poland Paweł Widawski zaprezentuje fintechowe mapy z innych europejskich rynków. O perspektywach stojących przed nowoczesnymi usługami finansowymi w Polsce rozmawiać będą Joanna Erdman, wiceprezeska Polski Bezgotówkowej, Joanna Seklecka, prezeska eService, Bartosz Ciołkowski, dyrektor Mastercarda na Polskę, Czechy i Słowację, Sebastian Ptak z grupy Blue Media oraz Igor Zacharjasz, dyrektor ds. innowacji w regionie Europy Centralnej i Środkowej w Visa. Wieczór zakończy sesja networkingowa.

Partnerami głównymi projektu są firmy Mastercard i Visa, a partnerami wspierającymi firmy: IT Card, Stripe, PayU oraz BinarApps. Partnerem merytorycznym została fundacja Fintech Poland, a partnerem medialnym – serwis green-news.pl.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies