Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PayU świętuje dwudziestą rocznicę pierwszej płatności w jego systemie. Z tej okazji przygotowano konkurs

Do wygrania jest 20 voucherów o wartości 1 tys. zł każdy. Można je zrealizować w popularnych sklepach

Operator systemu PayU poinformował o konkursie, który uruchomiono w ramach świętowania dwudziestej rocznicy pierwszej płatności za pośrednictwem tego rozwiązania. Akcja #20LatPayU potrwa do końca czerwca, a do wygrania jest 20 voucherów o wartości 1 tys. zł każdy. Można je zrealizować u jednego z pięciu partnerów wydarzenia. Jednocześnie PayU informuje, że z okazji okrągłych urodzin zasadzi 2 tys. drzew.

Przeczytajcie także: SGB wdraża aplikację mobilną dla przedsiębiorców

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na jego stronę internetową i w pierwszej kolejności wybrać nagrodę, o którą chce się zagrać. Może to być voucher do następujących sklepów: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk. W kolejnym kroku uczestnik musi napisać życzenia urodzinowe dla PayU – ma na to 500 znaków. Pozostaje już tylko podać swoje dane, zaakceptować regulamin i wysłać zgłoszenie.

Każdy uczestnik może wysłać jedno zgłoszenie i w efekcie wygrać jedną nagrodę. Z regulaminu wynika, że nie liczy się czas nadesłania życzeń, ale ich treść – ma być kreatywnie, a oceni to powołana w tym celu komisja.

Przeczytajcie także: Trasti wprowadza do swojej oferty AC

Jak wspomina przy okazji rocznicy PayU, pierwsza transakcja w jego systemie miała miejsce 3 czerwca 2002 r. – było to doładowanie telefonu na kartę kwotą 20 zł. Kolejnym ważnym krokiem w rozwoju serwisu było udostępnienie płatności na Allegro, pod nazwą Płatności Allegro. W 2008 r. spółka została kupiona przez Naspers, co poskutkowało m.in. ekspansją w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. W 2012 r. PayU uzyskało licencję instytucji płatniczej i działalność rozpoczęło centrum autoryzacyjno-rozliczeniowe. Od 2019 r. PayU działa bezpośrednio na ponad 50 rynkach, gdzie zatrudnia 3 tys. osób.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies