Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
"Inteligentny" dom z dostępem do ubezpieczeń w pakiecie. VIG nawiązał partnerstwo z proptechem Gropyus

Mieszkańcy lokali budowanych przez Gropyusa będą mogli za pomocą aplikacji zarządzać swoimi mieszkaniami, ale też korzystać z usług dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie czy pomoc assistance

Grupa VIG nawiązała współpracę z firmą z sektora proptech (od "property" i "technology" – firmy technologiczne działające na rynku nieruchomości). Wesprze Gropyusa w zakresie ubezpieczeń, finansowania oraz ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie VIG cieszy się mocną pozycją (np. w Polsce grupa jest obecna poprzez takie marki jak Compensa, Beesafe, Benefia, InterRisk czy Wiener).

Przeczytajcie także: Axa Partners ubezpieczy podróże służbowe

Co ciekawe, owoce współpracy między tymi podmiotami zobaczą również przyszli mieszkańcy nieruchomości budowanych przez Gropyusa. Partnerstwo zakłada bowiem udostępnienie lokatorom usług ubezpieczeniowych i assistance za pośrednictwem platformy Gropyus Smart Living. To narzędzie, z wykorzystaniem którego mieszkańcy będą mogli zarządzać swoimi "inteligentnymi" lokalami. Za pomocą aplikacji będą mogli sterować m.in. temperaturą, oświetleniem, elektrycznością czy roletami. Ale też zarządzać swoją polisą czy wezwać fachowca w ramach assistance. System ma zapewnić dostęp również do innych usług, np. kurierskich i zdrowotnych.

Przeczytajcie także: Zmiana warunków ubezpieczeń turystycznych w Revolucie

Gropyous chwali się tym, że wykorzystuje technologię, aby móc oferować niedrogie mieszkania, budowane i funkcjonujące z poszanowaniem środowiska (m.in. dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii). Obecnie kilka inwestycji firmy jest w budowie, spośród których pierwsza ma zostać zakończona w maju, w niemieckiej Koblencji.

KATEGORIA
UBEZPIECZENIA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies