Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Operator aplikacji AnyPark nawiązał współpracę z T-Mobile. Płatności za parkowanie można doliczać do rachunku za telefon

Obecnie użytkownicy AnyPark mogą korzystać z płatności w ciężar rachunku telekomunikacyjnego wszystkich czterech operatorów komórkowych działających w Polsce

Operator aplikacji AnyPark (wcześniej występowała pod nazwą Pango) poinformował o nawiązaniu współpracy z T-Mobile. Dzięki temu użytkownicy AnyPark mogą doliczać opłaty za parkowanie realizowane za pomocą aplikacji do rachunku za usługi telekomunikacyjne w T-Mobile. Wcześniej operator AnyPark zaoferował podobne rozwiązanie przy współpracy z pozostałymi trzema najważniejszymi operatorami komórkowymi w Polsce, a więc Orange, Play i Plus.

Przeczytajcie także: Pango zmienia nazwę

Klienci AnyPark mogą korzystać także z innych form płatności, a więc w ciężar wirtualnej portmonetki, doładowywanej za pomocą karty płatniczej, Blika lub przelewem na rachunek bankowy oraz poprzez bezpośrednie obciążenie karty płatniczej.

Co ciekawe, płatności z T-Mobile w ostatnim czasie pojawiły się w ofercie konkurencyjnej dla AnyPark aplikacji SkyCash. Firma ta również współpracuje na tym polu z czterema najważniejszymi telekomami w Polsce, nie tylko przy płatnościach za parkowanie, ale też za bilety komunikacji publicznej.

Przeczytajcie także: SkyCash rozszerza współpracę z T-Mobile

Jak wspomniałem, AnyPark to nowa nazwa apki, która wcześniej występowała jako Pango. Zmiana wynika z dążenia do ujednolicenia identyfikacji wizualnej na wszystkich rynkach, na których aplikacja jest dostępna. Zmianie nazwy przeprowadzonej jesienią ub. roku towarzyszyło wprowadzenie do oferty pakietu AnyPark+. Zawiera on szereg usług dodatkowych, takich jak np. podpowiedzi na temat liczby wolnych miejsc w strefie. Pakiet AnyPark+ kosztuje 6 zł miesięcznie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies