Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Spółdzielcy gonią banki komercyjne. Kantor walutowy pojawił się w aplikacji Nicolaus Banku

Spółdzielczy Nicolaus Bank z Torunia oferował kantor już wcześniej, ale był on dostępny tylko w internetowym serwisie transakcyjnym

Nicolaus Bank (dawny Bank Spółdzielczy w Toruniu) udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej, w której wprowadził kantor walutowy. Rozwiązanie umożliwia całodobowy zakup walut, także w dni wolne od pracy, przy atrakcyjnych kursach wymiany. Kantor jest dostępny po wybraniu opcji „więcej” w dolnym menu aplikacji zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOS.

Przeczytajcie także: Bank Spółdzielczy w Toruniu przeprowadza rebranding

Kantor walutowy jest oferowany przez Nicolaus Bank od ubiegłego roku, z tym że początkowo był dostępny w internetowym serwisie transakcyjnym. Na razie jednak oferta kantoru Nicolaus Banku jest skromna – za jego pomocą można kupować i sprzedawać jedynie dolary oraz euro. Rozwiązanie powstało przy współpracy m.in. z firmą Basement.

Nicolaus Bank należy do zrzeszenia SGB a jednocześnie do grupy banków spółdzielczych, które zdecydowały się wyróżnić na tle swojej konkurencji oryginalną nazwą. W 2020 r. przeprowadził więc rebranding i zmienił się z Banku Spółdzielczego w Toruniu na Nicolaus Bank.

Przeczytajcie także: Ciekawe wdrożenie w Nicolaus Bank

Kantory internetowe dostępne w aplikacji bankowej to nic specjalnego na rynku bankowości komercyjnej. Z tego typu usług przez apki mogą korzystać klienci np. mBanku, ING Banku Śląskiego czy PKO BP. W sektorze spółdzielczym nie jest to usługa tak powszechna, aczkolwiek też spotykana. Niedawno o udostępnieniu kantoru internetowego w bankowości mobilnej informował np. Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies