Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zagłosujcie na najciekawsze rozwiązanie płatnicze i najciekawszą kartę roku. Zapraszamy do udziału w plebiscycie Cashless Pay 2021

Można też zgłaszać swoje firmy do Panoramy polskich płatności, która zostanie opublikowana w styczniu 2022 r.

Redakcja cashless.pl zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest promowanie nowoczesnych usług płatniczych. Przede wszystkim ogłaszamy kolejny plebiscyt Cashless Pay. Podobnie jak przed rokiem tak i tym razem każdy z czytelników cashless.pl może zagłosować na najciekawsze rozwiązanie płatnicze, jakie jego zdaniem pojawiło się na polskim rynku w mijających 12 miesiącach.

Wśród produktów i usług nominowanych w tegorocznej edycji plebiscytu znalazły się: Allegro Pay, aplikacja mobilna Payeye, Blik C (zbliżeniowy), Cash Card (karta do wpłat gotówki od Pekao), implanty płatnicze Walletmor, karta biometryczna Banku Pocztowego, Karta wpłatnicza zrzutka.pl, One Click Blik Allegro (szybki proces płatniczy za zakupy internetowe), Payka (płatności odroczone za rachunki domowe), raty Mastercard w terminalu płatniczym, Spark Pay, Swatch Pay, wirtualne karty Diners Club, rozwiązanie Visa Mobile oraz Xiaomi Pay.

Przeczytajcie także: Sejm odroczył obniżkę limitu na płatności gotówkowe

W tym roku można także wskazać najciekawszą kartę płatniczą, jaka znalazła się na rynku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Najciekawszą, czyli niekoniecznie najładniejszą, ale wyróżniającą się pod jakimś względem. Wśród nominowanych produktów znalazły się: karta debetowa Aion Banku, karta biometryczna Pocztowego, Visa AliExpress Citi Handlowego, karta z ekotworzywa Credit Agricole, karta dla skarbnika szkolnego od Klasomatu, karta na 29. Finał WOŚP od mBanku, karta debetowa Nest Banku (nowy wzór), metalowa Visa Business od PKO BP, pionowa debetówka Santandera, nowy, pionowy wzór karty młodzieżowej od SGB oraz firmowa Visa z nowym wzorem od Volkswagen Banku.

Przeczytajcie także: Nowa ustawa może uderzyć w sektor odroczonych płatności

Na czytelników głosujących w plebiscycie Cashless Pay 2021 czekają atrakcyjne nagrody. Są to: iPhone SE, Apple Watch oraz płatnicze opaski Mi Smart Band 6. Aby wziąć udział w głosowaniu oraz dać sobie szansę na wygraną, należy skorzystać z ankiety dostępnej pod linkiem lub bannerem umieszczonym poniżej. Zwycięzcy zostaną wybrani spośród czytelników, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój głos. Na Wasze głosy czekamy do 10 stycznia 2022 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pośrednictwem adresu e-mail podanego w ankiecie do głosowania.

Redakcja cashless.pl przygotowuje też Panoramę polskich płatności 2021. To miejsce, w którym znajdą się informacje na temat wszystkich, najważniejszych firm i innych podmiotów, działających w polskiej branży płatniczej. Jeśli nie chcecie, aby Waszej firmy zabrakło w Panoramie polskich płatności 2021, koniecznie zgłoście ją pisząc na adres kontakt@cashless.pl z PPP 2021 w tytule mejla. Partnerami głównymi Panoramy polskich płatności są Visa oraz Santander Bank Polska, a partnerem technologicznym PayPo.

Premiera Panoramy polskich płatności 2021, a także ogłoszenie zwycięzców plebiscytu Cashless Pay 2021 odbędzie się podczas programu Cashless Live w styczniu 2022 r.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies