Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadza zarządzanie subskrypcjami. Niestety, na razie nie pozwala ich anulować w aplikacji czy w swoim serwisie

Obecnie klienci mBanku mogą w łatwy sposób wyszukać subskrypcje w historii transakcji, a od stycznia zyskają wgląd w nadchodzące płatności abonamentowe

mBank wprowadził nową funkcję w aplikacji mobilnej oraz serwisie internetowym, ułatwiającą kontrolę nad różnymi abonamentami opłacanymi kartą. Funkcja pozwala na szybkie wyszukanie w historii wszystkich transakcji związanych z subskrypcjami. Najwygodniej z nowej usługi skorzystać w aplikacji. Wystarczy otworzyć zakładkę z historią operacji i wybrać odpowiedni filtr, czyli subskrypcje. Apka wyświetli tylko abonamenty. Wygląda to tak:

Opłacone subskrypcje można też znaleźć w internetowym serwisie transakcyjnym mBanku. W tym celu należy po zalogowaniu wybrać zakładkę Płatności, a następnie Historia i Lista operacji. Tam należy zaznaczyć odpowiedni filtr, czyli subskrypcje.

Przeczytajcie także: mBank ma nową ofertę dla graczy

Z informacji przekazanej klientom przez mBank wynika, że nowa funkcja dotyczy abonamentów opłaconych od 12 czerwca 2021 r. Wcześniejsze są dostępne tak jak dotychczas, a więc są umieszczone w pełnej historii operacji pomiędzy innymi transakcjami.

mBank deklaruje też, że funkcje związane z zarządzaniem subskrypcjami ma zamiar rozbudowywać. Już w styczniu przyszłego roku klienci mają zyskać podgląd zbliżających się płatności z tytułu różnych abonamentów. Będzie można je sprawdzić w aplikacji mobilnej w zakładce Płatności Nadchodzące oraz w serwisie transakcyjnym w zakładce Lista płatności.

Przeczytajcie także: Nowe cyfrowe usługi zapowiedziane w strategii mBanku

Niestety, na razie w aplikacji czy w serwisie mBanku nie da się wybranych czy wszystkich subskrypcji anulować, tak jak dzieje się to już w konkurencyjnej aplikacji oferowanej przez banki ze spółdzielczego zrzeszenia SGB. mBank przypomina tylko klientom, że zawsze mogą zrezygnować z subskrypcji. Wtedy jednak powinni zalogować się do systemu dostawcy usługi opłacanej w abonamencie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies