Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP rozszerza zastosowanie biometrii w IKO. Od teraz odciskiem palca zatwierdzicie płatności Blik

Jednocześnie w aplikacji PKO BP pojawiło się kilka innych nowości, takich jak możliwość aktywacji kart kodem QR czy płatności split payment dla firm

W markecie Google Pay (w App Store jeszcze nie) znajdziecie aktualizację oferowanej przez PKO BP aplikacji IKO. Jedną z najciekawszych, wprowadzanych w niej nowości, jest rozszerzenie zastosowania biometrii. Po pobraniu i zainstalowaniu najnowszej wersji apki użytkownicy IKO będą mogli zatwierdzać za pomocą biometrii odcisku palca transakcje Blik oraz doładowania telefonu.

Przeczytajcie także: Zbliżeniowy Blik dla wszystkich klientów PKO BP

Kolejna nowa usługa, jaka pojawiła się w IKO, to ułatwienia w zakresie aktywacji kart debetowych. Od teraz można to robić za pomocą kodu QR. Po zeskanowaniu przenosi on klientów od razu do procesu aktywacji karty, jeśli korzystają już z IKO, lub do pobrania aplikacji ze sklepu.

Przeczytajcie także: PKO wyłącza aplikację na Windows

Ostatnia funkcja, która pojawia się w IKO, może się przydać klientom biznesowym. Teraz przedsiębiorcy, którzy robią przelewy split payment, mogą w IKO zapisać odbiorcę i wybrać go z listy przy następnych przelewach. Po zleceniu płatności split payment przy potwierdzeniu, że "Przelew został wykonany", klient może wybrać przycisk "Dodaj odbiorcę" i przy kolejnej takiej płatności może wybrać odbiorcę ze swojej listy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies