Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz udostępnił superaplikację. Wszystkie funkcje fintechu w jednym programie

Nowa, wielofunkcyjna aplikacja Cinkciarza pojawiła się właśnie w markecie Google Play

Klienci Cinkciarza mogą już pobrać nową aplikację mobilną określaną mianem superaplikacji, gdyż integruje w jednym programie wiele funkcji dostępnych wcześniej w kilku różnych apkach. Nowe rozwiązanie Cinkciarza jest już możliwe do pobrania z marketu Google Play, a więc dla użytkowników smartfonów z Androidem. Na razie nie widzę go w App Store dla posiadaczy urządzeń iPhone. Biuro prasowe spółki deklaruje, że wkrótce to się zmieni, ale nie podaje konkretnej daty premiery superaplikacji w App Store.

Przeczytajcie także: Cinkciarz zapowiada wprowadzenie super aplikacji

Superaplikacja Cinkciarza umożliwia m.in. wymianę walut, podgląd aktualnych kursów kryptowalut, szybkie zasilanie konta posiadanego w fintechu, wysyłanie pieniędzy do innych klientów, przyjmowanie płatności np. Blikiem, zamawianie kart płatniczych Visa plastikowych i wirtualnych (do płatności w internecie), wymianę walut pomiędzy użytkownikami, itd. Wcześniej te różne usługi były dostępne w kilku apkach, takich jak Wymiana walut, Przekazy pieniężne, Karty Wielowalutowe czy Kursy kryptowalut.

Przeczytajcie także: Cinkciarz wprowadza nową metodę płatności

Cinkciarz zapowiadał udostępnienie superaplikacji integrującej jego różne usługi w jednym programie już wiele miesięcy temu, zaraz po wprowadzeniu na rynek kart wielowalutowych i apki służącej do zarządzania nimi. Karty Cinkciarza można już dodawać do Google Pay a z zapowiedzi przedstawicieli polskiego fintechu wynika, że wkrótce będzie można je dodawać także do Apple Pay.

Jak wynika z informacji biura prasowego Cinkciarza superaplikacja wkrótce zastąpi apkę Wymiana walut. Pozostałe programy mobilne polskiego fintechu oferujące poszczególne funkcje będą dostępne dla użytkowników smartfonów jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies