Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Otwarta bankowość zawitała do iPKO. Swoje rachunki z innych banków podejrzycie teraz także w serwisie transakcyjnym

Do grona banków, których rachunki można agregować w PKO i iPKO, jako jedenasty dołączył Citi Handlowy

PKO zapewnił klientom dostęp do rachunków z innych banków za pośrednictwem serwisu transakcyjnego iPKO. Teraz również na laptopie czy komputerze stacjonarnych sprawdzą saldo czy historię transakcji na swoich kontach z różnych instytucji. Usługa ta od dłuższego czasu była dostępna w aplikacji mobilnej banku, czyli IKO.

Przeczytajcie także: PKO pracuje nad płatnościami powtarzalnymi Blikiem

Po zalogowaniu do bankowości elektronicznej klient widzi teraz na stronie głównej swoje rachunki w PKO oraz innych bankach dodanych wcześniej w IKO. Po lewej stronie wyświetla mu się zaś belka z podsumowaniem stanu rachunków z podpiętych kont. Dzięki temu może sprawdzić, ile ma aktualnie pieniędzy we wszystkich instytucjach. Z kolei w sekcji "Moje produkty", w kategorii "konta" znajdzie szczegóły dotyczące poszczególnych rachunków, wraz z historią operacji.

Przeczytajcie także: Nowa wersja PeoPay

Od teraz w agregatorze rachunków w PKO BP można także wyświetlać konto założone w Citi Handlowym. Tym samym klienci PKO mogą dodawać (w IKO) i podglądać (w IKO a obecnie także w iPKO) rachunki z jedenastu banków: Inteligo, Pekao, mBanku, Santandera, BNP Paribas, Millennium, Alior Banku, ING, Nest Banku, Credit Agricole oraz właśnie Citi.

Instytucja przypomina, że w ramach otwartej bankowości także klienci kantoru internetowego PKO BP mogą podpiąć swoje konta z innych banków w aplikacji IKO. Następnie mogą przesyłać waluty zarówno w aplikacji IKO, jak i serwisie internetowym iPKO.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies