Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PKO BP poszukuje tajemniczych klientów. Z wybranymi partnerami bank podpisze umowy na dwa lata

Instytucja zamierza podjąć współpracę z dwoma podmiotami. Wyłoni je w ramach przetargu, a czas na składanie dokumentów upływa 29 października

PKO BP poszukuje partnerów, którzy będą dla niego świadczyć usługi tajemniczego klienta. Ich zadaniem będzie sprawdzanie jakości obsługi oraz realizacji wytycznych sprzedażowych. Instytucja zorganizowała przetarg, w którym oferty można składać do 29 października. Proces wyboru będzie dwuetapowy, bank zamierza podjąć współpracę z dwoma podmiotami i podpisać z nimi umowę na dwa lata.

Przeczytajcie także: Aviva upraszcza zakup ubezpieczeń komunikacyjnych

Największy rodzimy bank wyjaśnia w komunikacie, że badania będą przeprowadzane w jego oddziałach i agencjach, punktach obsługi klientów biura maklerskiego, ale też podczas telefonicznych i video rozmów sprzedażowych z pracownikami PKO BP. Firmy wybrane w przetargu sprawdzą obsługę klientów firmowych, hipotecznych i podstawowych. W tym ostatnim przypadku dwukrotnie w ciągu kwartału zbadane zostaną wszystkie oddziały oraz agencje banku.

Przeczytajcie także: W aplikacji Inpost Mobile sprawdzicie jakość powietrza przy paczkomatach

Poszukiwania nowych partnerów realizowane są w czasie ważnych zmian kadrowych w PKO BP. Niedawno okazało się, że Jan Emeryk Rościszewski zrezygnował z funkcji prezesa PKO BP, którą pełnił zaledwie od kilku miesięcy. Ze stanowiskami pożegnali się także dwaj wiceprezesi: Rafał Antczak i Jakub Papierski. Rada Nadzorcza PKO BP powołała już na stanowisko prezes banku Iwonę Dudę, która wcześniej zarządzała Aliorem. Wiceprezesem został Wojciech Iwanicki.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies