Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas zmienia zasady programu mamBONUS. Przelicznik punktów będzie cztery razy gorszy niż obecnie

Nowe zasady programu mamBONUS zaczną obowiązywać klientów BNP Paribas 14 grudnia bieżącego roku

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, BNP Paribas zmienia zasady programu mamBONUS. Z nowego regulaminu tego programu, który ma zacząć obowiązywać 14 grudnia bieżącego roku, wynika, że zmieni się przelicznik punktów. Niestety, na niekorzyść klientów.

Przeczytajcie także: BNP Paribas rozszerza dostępność limitu Allegro

Obecnie bank przyznaje 2 pkt za każdego złotego wydanego za pomocą karty kredytowej. Wedle nowych zasad, aby zdobyć 1 pkt, trzeba będzie wydać 2 zł. A więc reasumując, aby zdobyć tę samą liczbę punktów co dziś, w przyszłości trzeba będzie wydać cztery razy więcej.

MamBONUS to program lojalnościowy dla klientów posiadających karty debetowe i kredytowe wydane przez BNP Paribas. Użytkownicy debetówek, płacąc za ich pomocą u wybranych partnerów banku, mogą liczyć na rabaty. Użytkownicy kredytówek zaś mogą dodatkowo zbierać punkty, które później wymienią na nagrody.

Przeczytajcie także: BNP Paribas będzie wynajmował elektronikę

Program lojalnościowy oferowany przez BNP Paribas to jedna z ostatnich takich ofert na rynku. Po obniżce interchange kilka lat temu (to prowizja, jaką banki otrzymują od właścicieli sklepów i punktów usługowych z tytułu transakcji kartami) większość instytucji zrezygnowała z programów lojalnościowych lub ograniczyła ich zakres. Obecnie wiele instytucji zamiast własnych projektów tego typu oferuje programy zarządzane przez organizacje płatnicze, takie jak Mastercard Bezcenne Chwile.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies