Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy bank w Express Elixir. Do systemu przystąpił BSR z Krakowa

BSR zamierza też w najbliższym czasie udostępnić klientom płatności Blik

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie znalazł się na liście instytucji oferujących klientom przelewy natychmiastowe w systemie Express Elixir. Niestety, klienci tej instytucji mogą korzystać z nowego rozwiązania jedynie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-18. Kilka miesięcy temu BSR zapowiedział także, że jeszcze w tym roku zaoferuje Blika, który z systemu Express Elixir korzysta do świadczenia przelewów P2P, czyli na numer telefonu odbiorcy.

Przeczytajcie także: Krakowski Bank Spółdzielczy wprowadził Express Elixir

BSR to jeden z kilku dużych banków spółdzielczych funkcjonujących na rynku samodzielnie, a więc poza dwoma dużymi zrzeszeniami spółdzielców, czyli SGB i BPS. Niedawno Komisja Nadzoru Finansowego powołała kuratora, który nadzoruje działalność BSR. Krakowska instytucja może pochwalić się kilkoma ciekawymi wdrożeniami technologicznymi, przeprowadzonymi w ostatnim czasie. Udostępniła m.in. płatności Google Pay oraz nawiązała współpracę z firmą Paytel, dzięki czemu zaoferowała terminale płatnicze w swoich oddziałach.

Przeczytajcie także: SGB udostępnia przelewy na numer telefonu Blik

Natomiast na liście banków oferujących system Express Elixir znajduje się już 25 instytucji. Wśród nich są przede wszystkim największe banki komercyjne, w tym PKO BP, Pekao, Santander, mBank czy ING. Są tam także wspomniane wyżej grupy spółdzielcze BPS i SGB oraz kilka banków spółdzielczych działających poza nimi. Wśród nich także konkurencja BSR z Małopolski, a więc Krakowski Bank Spółdzielczy.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies