Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowy bank w Express Elixir. Do systemu przystąpił BSR z Krakowa

BSR zamierza też w najbliższym czasie udostępnić klientom płatności Blik

Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie znalazł się na liście instytucji oferujących klientom przelewy natychmiastowe w systemie Express Elixir. Niestety, klienci tej instytucji mogą korzystać z nowego rozwiązania jedynie od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-18. Kilka miesięcy temu BSR zapowiedział także, że jeszcze w tym roku zaoferuje Blika, który z systemu Express Elixir korzysta do świadczenia przelewów P2P, czyli na numer telefonu odbiorcy.

Przeczytajcie także: Krakowski Bank Spółdzielczy wprowadził Express Elixir

BSR to jeden z kilku dużych banków spółdzielczych funkcjonujących na rynku samodzielnie, a więc poza dwoma dużymi zrzeszeniami spółdzielców, czyli SGB i BPS. Niedawno Komisja Nadzoru Finansowego powołała kuratora, który nadzoruje działalność BSR. Krakowska instytucja może pochwalić się kilkoma ciekawymi wdrożeniami technologicznymi, przeprowadzonymi w ostatnim czasie. Udostępniła m.in. płatności Google Pay oraz nawiązała współpracę z firmą Paytel, dzięki czemu zaoferowała terminale płatnicze w swoich oddziałach.

Przeczytajcie także: SGB udostępnia przelewy na numer telefonu Blik

Natomiast na liście banków oferujących system Express Elixir znajduje się już 25 instytucji. Wśród nich są przede wszystkim największe banki komercyjne, w tym PKO BP, Pekao, Santander, mBank czy ING. Są tam także wspomniane wyżej grupy spółdzielcze BPS i SGB oraz kilka banków spółdzielczych działających poza nimi. Wśród nich także konkurencja BSR z Małopolski, a więc Krakowski Bank Spółdzielczy.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies