Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cofnij się w czasie i zapłać później. Curve wchodzi ze swoją alternatywą dla płatności odroczonych

Za pomocą Curve Flex można rozłożyć na raty zakupy opłacone dowolną kartą dodaną do aplikacji Curve

Curve pochwaliło się wprowadzeniem nowej usługi: Curve Flex. Pozwala swoim klientom rozłożyć na raty zakupy opłacone za pomocą dowolnej karty dodanej do aplikacji Curve. Co więcej, w ten sposób można sfinansować zakupy zrobione w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Przeczytajcie także: Aion szykuje konta dla firm

Klienci mogą rozłożyć zakup opłacony dowolną kartą z portfela Curve na bezkosztowe lub niskooprocentowane raty. Do wyboru są plany zakładające spłatę w 3, 6, 9 lub 12 transzach.

Fintech przedstawia to rozwiązanie jako atrakcyjną alternatywę dla zdobywających ostatnio dużą popularność płatności odroczonych. Jak bowiem podkreślono, finansowanie nie jest ograniczone do konkretnych sklepów, kart czy produktów. Można je wykorzystać zarówno w sklepach, przy zamówieniach online czy przy opłacaniu rachunków.

Co więcej, dzięki usłudze Curve Go Back in Time, można decyzję o rozłożeniu na raty podjąć nawet dłuższy czas po zakupie. Wystarczy, że klient oznaczy w aplikacji, że dany zakup chce opłacić później i wybierze liczbę rat.

Przeczytajcie także: Już wkrótce Cashless Breakfast o płatnościach odroczonych

Jak informuje Curve, z początkiem września Flex zostało zaaprobowane przez FCA, czyli brytyjskiego nadzorcę. Testy rozwiązania trwały natomiast już od roku. w tym czasie z usługi skorzystało 1600 betatesterów, którzy rozłożyli na raty ok. 7 tys. transakcji, wartych łącznie ponad 1 mln funtów. Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem mogą wpisać się na listę oczekujących.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies