Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w aplikacji mPay. Będzie można za jej pomocą zarejestrować kartę SIM

Operator aplikacji wraz z Orange przygotował też promocję dla użytkowników

Operator aplikacji mPay, za pomocą której można m.in. płacić za parkowanie, kupować bilety komunikacji miejskiej, doładowywać konta w telekomach oraz szeregu innych usług, poinformował o nowym udogodnieniu. Podmiot umożliwi zakup i rejestrację karty SIM oraz jej późniejsze doładowania. Wszystko to online, w jednym miejscu.

Przeczytajcie także: Klarna wdraża płatności odroczone w Polsce

W swoim komunikacie mPay przypomina, że obowiązek rejestracji kart SIM, rozliczanych w modelu prepaid, wynika z przepisów prawa, konkretnie z przyjętej w 2016 roku ustawy antyterrorystycznej. Aby aktywować starter, konieczne jest potwierdzenie tożsamości właściciela numeru. Można to zrobić u operatora, w sklepach lub na stacjach benzynowych. Wymaga to okazania dowodu osobistego. Wprowadzając taką możliwość w swojej aplikacji, mPay ułatwia wspomniany proces i zapewnia, że będzie on realizowany w bezpieczny dla danych osobowych sposób.

Przeczytajcie także: Authologic będzie miał dostęp do danych o rachunkach

Jednocześnie operator aplikacji zachęca jej użytkowników do zamawiania bezpłatnych starterów Orange. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów i mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci. Każdy zweryfikowany (można to zrobić za pomocą selfie) użytkownik aplikacji mPay może otrzymać maksymalnie dwa darmowe startery. Firma przypomina, że to kolejna odsłona współpracy z operatorem – zeszłoroczna promocja cieszyła się ponoć sporym zainteresowaniem, więc ją powtórzono.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies