Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość dla klientów SumUp. Karta płatnicza, którą można dodać do Apple Pay

Z kartą SumUp firmy mają szybszy dostęp do środków pochodzących z płatności kartowych na mPOS-ach

Sprzedawcy korzystający z usług firmy SumUp mogą już zamówić kartę płatniczą Mastercard, którą można dodać do cyfrowego portfela Apple Pay. Dzięki temu firmy zyskają szybszy dostęp do środków pochodzących z akceptacji płatności za pomocą terminali płatniczych SumUp. Jak deklaruje SumUp, w ten sposób środki pochodzące z transakcji kartowych można wykorzystywać już następnego dnia po przyjęciu płatności, także w weekendy.

Przeczytajcie także: SumUp z licencją na Litwie

SumUp to międzynarodowy operator, który oferuje firmom przenośne terminale płatnicze, tzw. mPOS-y. Mogą być to klasyczne urządzenia, które należy powiązać ze smartfonem, ale także elektronika posiadająca własny moduł komunikacyjny, dzięki czemu nie musi współpracować z telefonami. Użytkownik terminala płaci prowizję od transakcji, a nie ponosi kosztu dzierżawy mPOS-a, którego kupuje na własność.

Przeczytajcie także: Nowa współpraca SumUp z Mastercardem

Warto wspomnieć, że SumUp nie jest pierwszym operatorem mPOS-ów na polskim rynku, który oferuje klientom karty płatnicze. Wcześniej tego rodzaju produkt wprowadziła np. grecka firma Viva Wallet. W jej przypadku środki przyjęte za pomocą terminala są dostępne za pomocą karty jeszcze tego samego dnia. Karty Viva Wallet można dodawać do Apple Pay i Google Pay. Więcej na temat oferty greckiej firmy można przeczytać w tekście Terminal i bramka do płatności internetowych w jednym. A do tego firmowa karta. W Polsce startuje Viva Wallet.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies