Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
NEWS
Koniec Visa Oferty. Amerykańska organizacja zmienia podejście do programów lojalnościowych

Visa będzie naliczać zwroty w ramach programu Visa Oferty tylko do końca września bieżącego roku

Posiadacze kart Visa i uczestnicy programu lojalnościowego Visa Oferty otrzymali komunikat, że amerykańska organizacja zamyka ten projekt. – Informujemy, że od 30 września 2021 r. program Visa Oferty nie będzie już dostępny – głosi wiadomość skierowana do klientów. Organizacja precyzuje dodatkowo, że do tego czasu naliczać będzie zwroty środków dla wszystkich transakcji spełniających warunki programu. Wciąż będzie można też korzystać ze strony internetowej, aby przeglądać poszczególne oferty.

Przeczytajcie także: Jakub Grzechnik awansował

Visa w informacji skierowanej do klientów nie pisze szerzej o przyczynach wycofania swojego programu lojalnościowego. Zaznacza jedynie, że być może w przyszłości będzie organizować inne akcje promocyjne, z których będzie można korzystać po spełnieniu określonych warunków. Biuro prasowe Visy w Polsce potwierdziło decyzję o zamknięciu programu. Jej przyczyną miały być wnioski z przeprowadzonej analizy oferowanych produktów i usług.

Natomiast z nieoficjalnych informacji serwisu cashless.pl wynika, że organizacja nie rezygnuje z rozwijania programów lojalnościowych dla użytkowników swoich kart. Chce jednak skupić się na takich programach, które będą zintegrowane z ofertą poszczególnych wydawców kart.

Przeczytajcie także: Nowe wzory kart od Santandera

Program Visa Oferty wystartował jesienią 2015 r. Aby z niego korzystać, należy zarejestrować swoją kartę. Następnie otrzymuje się spersonalizowane oferty na zakupy u partnerów programu. Później wystarczy już tylko zapłacić za nie zarejestrowaną w programie kartą Visa, by otrzymać zwrot części wydatków. Program kierowany jest do posiadaczy kart Visa wydanych przez dowolny podmiot z Polski.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies