Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Awans Jakuba Grzechnika w strukturach organizacji Visa. Manager wyjeżdża z Polski

Od 1 sierpnia Jakub Grzechnik będzie dyrektorem ds. rozwoju produktów w regionie obejmującym Niemcy, Szwajcarię, Austrię, Holandię i Lichtenstein

Jakub Grzechnik, który od ponad trzech lat odpowiada za rozwój produktów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej w Visie, awansował. Od 1 sierpnia bieżącego roku będzie dyrektorem odpowiedzialnym za ten sam obszar merytoryczny, ale w jednym z najważniejszych regionów dla organizacji Visa, obejmującym takie kraje jak Niemcy, Szwajcaria, Austria, Holandia i Liechtenstein.

Przeczytajcie także: Santander wprowadza nowe wzory kart płatniczych

Biuro prasowe Visy w Polsce na razie nie podało, kto zastąpi Jakuba Grzechnika w Polsce. Z nieoficjalnych informacji wynika, że na opuszczone przez niego stanowisko prowadzona jest rekrutacja wewnętrzna. Jej wyniki mają być znane w ciągu kilku najbliższych tygodni. Natomiast Grzechnik, gdy tylko zakończą się wszelkie ograniczenia związane z pandemią, przeprowadzi się do biura Visy we Frankfurcie nad Menem.

Przeczytajcie także: Visa chce przejąć fintech Tink

Jak wspomniałem, Jakub Grzechnik pracuje w Visie od ponad trzech lat – do organizacji trafił w marcu 2018 r. Zanim to się stało, pracował w PKO BP, gdzie najpierw był dyrektorem ds. płatności, a następnie szefem bankowości mobilnej i internetowej. Wcześniej pracował w Mastercardzie, gdzie był m.in. odpowiedzialny za rozwój nowego biznesu. Karierę rozpoczynał w UniCredit, a doświadczenie w bankowości zdobywał także w Pekao i Citi Handlowym.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: VISA

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies