Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Tank&Go dostępne już dla wszystkich użytkowników aplikacji Carrefoura, ale na razie zapłacicie tak za paliwo tylko na czterech stacjach w Polsce

Przy obsłudze płatności mobilnych Carrefour współpracuje z Mastercardem

Carrefour poinformował o zakończeniu fazy testów mobilnych płatności za paliwo na stacjach benzynowych w swojej sieci. Teraz z rozwiązania mogą już korzystać wszyscy użytkownicy aplikacji Mój Carrefour. O tym, że firma szykuje się do szerokiego udostępnienia usługi Tank&Go, mogliście już w kwietniu przeczytać w serwisie cashless.pl.

Przeczytajcie także: BP prowadzi testy aplikacji płatniczej

Usługa Tank&Go uruchomiona została na razie w czterech lokalizacjach – w Gliwicach przy al. J. Nowaka-Jeziorańskiego 1, w Warszawie przy ul. Głębockiej 15 oraz na dwóch stacjach paliw w Łodzi: przy ul. Kolumny 36 oraz przy ul. Przybyszewskiego 176. Carrefour zamierza jednak konsekwentnie uzupełniać listę stacji, na których dostępne będą płatności mobilne Tank&Go.

Przeczytajcie także: Nowa funkcja w aplikacji Lotos Pay&Go

Za pomocą tego rozwiązania kupujący na stacjach Carrefour mogą uregulować rachunek za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Aby korzystać z usługi Tank&Go, należy wcześniej wprowadzić w aplikacji Mój Carrefour dane samochodu i aktywować płatności mobilne Masterpass. Zarejestrowani użytkownicy po podjechaniu na stację paliw Carrefour wybierają tylko numer dystrybutora, określają kwotę transakcji, płacą w aplikacji i mogą rozpocząć tankowanie. Po jego zakończeniu klient może odjechać ze stacji, a fakturę otrzyma e-mailem.

Płacić za paliwo przy dystrybutorze mogą także klienci innych sieci. Podobne rozwiązania oferują już m.in. Orlen, Circle K czy Lotos, a prace nad aplikacją prowadzi także BP.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies